Sign in to follow this  
Followers 0
SSG

8510w проблем с преинстал

6 posts in this topic

В момента съм на Виста Ултимат 64бита, но искам да си върна старото XP. Проблема произлиза от факта , че при буутване от CD-то , започва да си зарежда компонентите на син екран и по някое време, произволно кога точно машината гасне??? И това е всеки път, Пробвах с няколко версии на XP-то, дори с такава с вградени САТА драйвъри, което не е проблем , тъй като съм изключил САТА-та от биоса. Имате ли съвети и идеи как да го накарам да не гасне?

Здравейте,

С колко gb памет е лаптопа ви и съответно XP-то, което се опитвате да инсталирате 64-bit-ово ли е?

Поздрави,

Joro

2gb , a OS-то е 32 битово

Сега като се събудих, първата ми задача беше да сложа диска и да пробвам да преинсталирам, понеже лаптопа не е работил цяла нощ и е студен. Мина лоудването на компонентите, форматира харда и на самото инсталиране на Вина, пак загасна Надушвам хардуерен проблем вече. Самия лаптоп ми е давал не веднъж син екран и нужда да ресна машината, пък ако е работел известно време и го ресна той направо гасне и не иска да запали докато не се поохлади малко.

edit; http://laptop.bg/#/details/HP%20COMPAQ/10/716

Това е точната машинка, от вас я взех преди годинка някъде по нощите идвах до офиса от нетърпение

Здравейте,

Изписва ли ви някаква грешка при син екран и каква точно?

Наистина има възможност за хардуерен проблем.

Защо не се обадите в сервизът направо, лаптопа ви би трябвало да е в гаранция още.

Поздрави,

Joro

Ами грешката, която се появява, когато примерно играя е стандартната , че Уиндоус засича някакъв ерор и гаси системата за да предотврати демидж на системата. Това за мен си е прегряване и би било добре да му купя куулер на тоз лап Не ме плаши това, странно ми е че след като ресне и не иска да запали, твъгва да завърта вентилите и гасне. Трябва да го оставя малко да се поохлади

Както преди малко написах в една друга тема, вентилаторите може да са замърсени. Занесете го на сервиз да го погледна и почистят при нужда.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0