Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
AlexRoussev

Заслужава ли си Lenovo G510

12 мнения в тази тема

Здравейте ,
Гледам едно Lenovo G510 и се чудя ще върши ли сносна работа за игри или не ?
Ето и характеристиките му :

Intel i5 2x2.5 Gh

8GB Ram

видео карти! 1: Intel 4600HD 2:Amd r5 m250

1TB hard

Благодаря за мненията предварително :)

Edited by AlexR

Днес върнах този модел, уви много хубав лаптоп за парите, но се оказа че WLAN не може да вдигне повече от 72mbps. Беше и в сервиз там казаха че таака си е произведен...
Ако това не те притеснява няма да съжаляваш.

За какво ти е по-голяма скорост/не знам дали в света някой оператор дори лъже,че я поддържа/!?Комуникираш с Марс ли?!

Този лимит в mps сще се отрази ли значително на online gaming-а и останалат ми работа в интернет? Ако може някой който го притежава да сподели мнение,че четох доста скептични отзиви за gaming на тази машина.

Значи не мога да разбера за какво в България винаги има някой който веднага почва да ти дава акъл. В крайна сметка не Вие сте ми го взели а сам си го купувам.

Проблема беше там, с страия ми Acer свалям с 10-11МБ/с а с този неможах повече от 4-5МБ/с има разлика.
Не напразно плащам за бърз нет.

Като не можеш да разбереш,не пиши глупости!И какво,върна машината,защото не поддържала повече от 72mb/ps на WiFi и в сервиза така ти казали?!И ти го взеха обратно,с тази смехотворна претенция?Я кажи името на фирмата,която я уважи!?Вземи прочети малко литература по въпроса и тогава пиши небивалици!

vertexe по закон в рамките на седем дни може да се върне даден продукт, без да е нужна основателна причина. Повечето фирми вече дават и 15 дневен такъв. Иначе си прав, скоростта на теглене зависи от много неща. Но щом не удовлетворя нуждите на човека, не виждам причина да не се върне и да си избере друг. Няма смисъл да се заяждате за такива работи.

AlexR този лимит единствено ще окаже влияние върху скоростта на сваляне, за всякакви други дейности, няма да има никаква разлика. Този модел като цяло не е много за игри, но всичко зависи до това, колко тежки игри ще играеш и дали няма нещо по-добро в бюджетната рамка, която си определи.

Като не можеш да разбереш,не пиши глупости!И какво,върна машината,защото не поддържала повече от 72mb/ps на WiFi и в сервиза така ти казали?!И ти го взеха обратно,с тази смехотворна претенция?Я кажи името на фирмата,която я уважи!?Вземи прочети малко литература по въпроса и тогава пиши небивалици!

Aбе ти си много велик значи. Всички разбирате от всичко. Да пречи ми и ме ограничава какъв ти е проблема ?
И какво не разбирам ако може да обясниш ? че 72 mbps e теоритично достижимо.
Само не разбирам за какво се заяждаш и ми се отваряш.

между Mbit i MB/s има разлика. Теоритично е 72mbps което е 9МБ/s аз имам по бърза връзка която искам да ползвам.

Но както казал ако това не е проблем за някой лаптопа е супер и си заслужава.

vertexe по закон в рамките на седем дни може да се върне даден продукт, без да е нужна основателна причина. Повечето фирми вече дават и 15 дневен такъв. Иначе си прав, скоростта на теглене зависи от много неща. Но щом не удовлетворя нуждите на човека, не виждам причина да не се върне и да си избере друг. Няма смисъл да се заяждате за такива работи.

AlexR този лимит единствено ще окаже влияние върху скоростта на сваляне, за всякакви други дейности, няма да има никаква разлика. Този модел като цяло не е много за игри, но всичко зависи до това, колко тежки игри ще играеш и дали няма нещо по-добро в бюджетната рамка, която си определи.

god_15 Lenovo G580 със intel i3 8gb ram и NVIDIA GeForce GT 635M по-добър вариант ли е за игри ?

Не. Lenovo B5400, Lenovo M5400 , Acer Aspire V5-573G, HP Pavilion 15 и Fujitsu Lifebook AH532 са моделите с най-добро охлаждане за конфигурации с външно видео в този ценови диапазон.

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0