Sign in to follow this  
Followers 0
Cooneel

ProBook4530s Проблем

10 posts in this topic

Здравейте. От 2-3 дена лаптопа ми прави следният проблем: първият път гледах клипчета в YouTube целия екран заби и стана черен за 5 секунди след това ми изписа в долния десен ъгъл ''amd driver has stopped working and successfully recovered''. Това ми се случи два пъти. На третия път целия екран заби пак стана черен за 5 секунди и след това ми излезе това (това е снимка от google).

350x700px-LL-0d4d6618_photo.jpeg

Когато пусна някой клип или отворя повече прозорци в интернет браузара екрана пак става черен и трябва да извадя батерията, за да се изключи.Имам чувството, че нещата се влошават и че трябва да плащам за ремонт.Ако може малко помощ ще бъда благодарен.

Edited by Cooneel

От колко време не е чистен лаптопа? Скоро актуализирал ли си драйверите на AMD-то, а на вграденото Intel-ско видео?

Значи драйверите ги смених преди месец със по нови.Лаптопа не е чистен от 1 година и 2-3 месеца.

От колко време не е чистен лаптопа? Скоро актуализирал ли си драйверите на AMD-то, а на вграденото Intel-ско видео?

Значи драйверите ги смених преди месец със по нови.Лаптопа не е чистен от 1 година и 2-3 месеца.

Върни старите драйвери.

Върни старите драйвери.

Деинсталирах сегашните с които бях, изтеглих старите от сайта на HP инсталирах ги, но проблема пак си го има.

А изчисти ли регистрите на Прозорците?

А изчисти ли регистрите на Прозорците?

Ползвам CCCleaner когато ме пита ''да се направи ли запас на регистрите'' какво да цъкна да или не? Извинявай за тъпия въпрос.

Edited by Cooneel

По-скоро видеочипа е дефектирал или все още е в процес на дефектиране (:D), поради дългия период в който не е чистен. ProBook серията с AMD карти си има редовен проблем с тях, къде заради охлаждане, къде заради нискя клас графичен чип.

Ползвам CCCleaner когато ме пита ''да се направи ли запас на регистрите'' какво да цъкна да или не? Извинявай за тъпия въпрос.

не, не ти трябва - след това повтаряш, докато престанат да се появяват грешки

По-скоро видеочипа е дефектирал или все още е в процес на дефектиране ( :D), поради дългия период в който не е чистен. ProBook серията с AMD карти си има редовен проблем с тях, къде заради охлаждане, къде заради нискя клас графичен чип.

не, не ти трябва - след това повтаряш, докато престанат да се появяват грешки

Утре ще го дам да го отворят и да го почистят, след кота бъде почистен дали ще прави същия проблем :D

Ако дефектира видеопроцесора, много често се появяват артефакти. А сега сривът става изведнъж, което ме кара да си мисля, че са драйвери. Може да се наложи да преинсталираш системата обаче, нито Windows, нито ССleaner работят без бъгове.

Edited by gguest

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0