Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Стефан

Проблем след инсталация на Windows 7

10 posts in this topic

Купих си HP Pavilion g6 2240 преди 1 година и половина.Доскоро бях с Windows 8 и не съм имал кой знае какви проблеми,но след инсталацията на Windows 7 лаптопа започна мощно до прегрява и бучи без да съм го натоварил изобщо.Освен това когато си пусна видео от нета или гледам филм винаги прави прекъсвания.Може ли малко помощ ?

Първата ти работа е да провериш за вируси. Аз например наскоро открих на една машина вирус, който го държеше натоварен на 100%. Интересното в случая беше, че вирусът беше свързан по мрежата и копаеше биткойни! Може да има и неподходящ драйвер, както и проблем в регистрите на Прозорците.

Ха-ха..С тези златотърсачески истории,нета се напълни с гадини и продажби на видео-карти от висок клас на килограм от кандидат-миньори :) Би ли споделил името на гадината и с какво го махна?

Темата не е за това, но ще отговоря.

Не помня името на вируса, беше преди два месеца. Махнах го с това: http://media.kaspersky.com/utilities/VirusUtilities/EN/tdsskiller.exe

В случая вирусът е по- малко вероятната причина, но винаги се почва с проверка за вируси.

Съмнявам се да е вирус ,защото лаптопа е преинсталиран преди 3-4 дена .

При самия инстал може да ти е лепнат,някоя програма с крак или хак и си готов,аз си пазя 2 кодек-пакета,които са нахакани с троянци,при инстала не сложиш ли първо антивируса-гориш.

Дали е възможно самият лаптоп да не е съвместим с Windows 7 ?

Като преинсталира, драйвери сложи ли?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0