Sign in to follow this  
Followers 0
aftre

Acer 5520G проблем с LAN картата

5 posts in this topic

Здрравейте,

Проблемът е че си преинсталирах Windows и сложих XP SP3. След инсталацишта на драйвърите за отделните компоненти всички си тръгна нормално, но във device manager-а ми показва че няма драйвъри за Ethernet Controller и Coproccesor и след всяко стартиране на компа иска да му инсталирам драйвър. Молбата ми е ако межете да ми кажете от къде да ги дръпна или поне кой им е производител, защото намирам някакви драйвъри ама незнам кои точно ми трябват. А също така искам да попитам какво представлява тоя Coproccesor?

Здравей,

Относно Coprocessor: http://en.wikipedia.org/wiki/Coprocessor

Относно драйвърите... трудна работа, особено след като от официалният сайт на Acer бяха изтрити всички драйвъри за XP края на миналата година.

Може да търсите в google като за начало да влезете в bios setup-а на лаптопа и да видите кой е производителят и самият модел.

Поздрави,

Joro

А можете ли да ми кажете къде точно ги пише тея работи щото се поразрових ама нищо не открих освен:

PCI LAN:NVIDIA BOOT AGENT 249.0542

Оправих нещата;)) Просто преинсталирах наново уиндоуса. Бях забравил че драйвърите се инсталират по определена последователност:

1-чипсета

2-Видео картата

3-Аудио картата

4-Лаунч менаджера

и след това всички останали.

Все пак благодаря за съдействието!

Знаеш ли, точно това мислих да те посъветвам, защото последните няколко дни такива проблеми бяхме срещали, но си помислих, че е проблем с драйвъра.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0