Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Nadahan

Лаптоп Lenovo M5400 oт OLX

1 post in this topic

Добър ден , скоро реших че е време да си купя лаптоп , защото ще ми се налага да сменям местообитанието си. Та ровейки се из online магазини попаднах на една обява. Предложиха ми въпросният http://olx.bg/chisto-nov-laptop-lenovo-m5400---s-garantsiya-2g-neotvaryan-i52830668 за 850лв. Човека твърди , че лаптопа не бил отварян. Малко ме смущава факта , че машина за 1150лв реална цена се продава за 850 при условие , че е чисто нова. Продавачът ми обясни , че лаптопа закупен от магазини Зора и има 2 години гаранция. Правели някакви схеми с човек от магазина и му го продал за 780лв. затова го продава с малка горница. Та какво мислите , има ли нещо нередно в цялата работа или като е в гаранция не трябва да се притеснявам. Също така човекът няма против някой от София да го погледне , понеже да съм от Варна. Та много бих се радвал , ако някой колега може да отдели 15-20 минути да прескочи да го погледне , естествено ще получи някакво заплащане за услугата. Лаптопа нямал Windows което е разбираемо , но продавачът каза , че имало boot-ващи системи и може с флашка да се тества. Приятен ден и поздрави !

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0