Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
LoNG

Не успявам да започна преинсталация

4 мнения в тази тема

Здравейте, нещо не успявам да започна преинсталация.

След сейфането и излизането от бот системата трябва да ми се появи един текст, но той не се появява. Има само една " _ " която мига.

Това може да означава много неща, но вероятно BIOS се обръща към видеосистемата и не получава отговор. С два видеочипа ли ти е машината? Напиши марко повече инфо - модел, марка, ... да не гадаем на кафе в отговорите...

On 15.07.2014 г. at 8:53 PM, gguest said:

Това може да означава много неща, но вероятно BIOS се обръща към видеосистемата и не получава отговор. С два видеочипа ли ти е машината? Напиши марко повече инфо - модел, марка, ... да не гадаем на кафе в отговорите...

Здравейте! Аз също имам подобен проблем свързан със биоса на Sony VAIO SVE151c11m При промяна на настройките на Биос имам прдвид Бот меню след излизане от Биоса и рестарт, настройките се връщат по подразбиране! Опитвах какво ли не как ли не но все същата! Не съм флашвал биоса! Преди това защото аз съм му втори собственик незнам дали е правена тази интервенция! След това има още един проблем! Слагам две плочки по 4 гигабайта рам памет понякога ги отчита 8 гигабайта понякога ги отчита само 4 гигабайта!  И още след 20 ина минути лаптопа изгасва сам от самосебе си. После като го включа пак си работи! Почистван е сменена термо паста! Незнам какво друго да направя! Дайте ми съвет? Какво да предприема?

Edited by ANTRAX

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0