Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Aleksandar

Който разбира от лаптопи да влезе и да ми помогне!

34 posts in this topic

Да, лесно се премахва. Но според мен този модел не е най-добрия избор за вашите нужди. :)

Ами кой е ? Не знам обаче ASUS-a, който ми изпратихте не ми допада като марка предпочитам да е HP или Toshiba ! Ако има някои по-добър за игри с тези две марки ми го изпрати г/д 1300лв.

a iskam da popitam dali tozi laptop ima dve videokarti zashtoto chetoh che ima nali tazi koqto e posochena na amd radeon hd 8750 no v nqkoi forumi kazvat che ima i nqkakva na intel hd grafhics ? Tova taka li e ?

Искам да питам дали този лаптоп има две видеокарти, защото четох че има, нали, тази която е посочена на AMD - Radeon HD 8750M, но в някой форуми казват, че има и някаква на Intel - HD Grapgics? Това така ли е?

П.П. Моля пишете на кирилица!

Здравейте

Да, това е така. Както в един от предходните си постове споменах, в процесора има и вградена графика, която се използва при ненатоварващи дейности.

Поздрави

Богдан

А добре извинявам се тогава не съм прочел :) :) :)

А може ли да си избираш с коя да работиш ?

Да,може.Нека да позная следващият въпрос-а как точно?Настройваш драйвера на картата.Поразтърси се малко в мрежата де,god_15 беше достатъчно любезен.

Моля те помогни ми с това знам че темата е различна ама ... преди windows - a ми се изключваше така нали ... а сега е така и при стартирането е същото! ПОМОЩ!!! 7448228u.jpg7448225m.jpg

Какво е SSD? И аз съм си харесал същия лаптоп на Hp , HP Probook 450 i7! На него може ли да се слага

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0