Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Edii

Спешно проблем с Acer aspire v5-573g

6 posts in this topic

Здравейте, днес си купих Acer aspire v5-573g. Когато го извадих от кутията и го отворих забелязах, че лайсната на дисплея в долния край не прилепва изобщо Става въпрос за тази, върху, която е надписа на Acer.

А освен това, когато го затворя при съвсем лек допир отгоре и хлътва. За момента само съм го включил да се зарежда. Спешно се нуждая от мнения от хора ползващи такъв лаптоп, а също така и от други компетентни в тази област. Лаптопа ще го нося при пътувания, а ми се струва доста нежен. така да го кажа и имам колебания относно това дали няма да го натисна някъде без да искам да му спукам дисплея.

Мисля, че лаптопа мога да го заменя до 7 дни с друг. Купен е от технополис. Този асус ми се вижда доста по здрав:

http://laptop.bg/laptops-asus-X550_dark_gray-asus_x550ln_xx003d. Спешно се нуждая от мнения. Не знам какво да правя ?

Ами самият модел е така проектиран. Ако ще го носиш по улиците, по- добре го смени.

Според мен няма нищо нередно. В момента тествам същия модел но с GTX 850М видео, базела не е прилепнал по същия начин. Относно хлътването е напълно нормално, все пак е пластмаса отгоре. (да не влизам в подробности как на ASUS G/N550 му хлътва капака, въпреки че е алуминиев.) Моделът е един от най-добрите в този ценови клас. Не се притеснявай излишно и си го ползвай си го със здраве! :)

П.П. Ако толкова те притеснява, отиди до Технополис и поискай друга бройка за сравнение.

Благодаря за точния отговор. Ходих до технополис и видях, че всички по-скъпи и тънки лаптопи са леко отворени, както моя. Гледах леново, асус, ейсър и т.н. всичките до един са така. Това го няма при по старите и дебели лаптопи, които са и по-евтини. Излишно се притесних, че има проблем ;)

Определено не е от най-приятните неща, но така ги правят в момента. :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0