Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mishoantov

Продавам лаптопи на части и купувам подобни(с проблеми):

48 posts in this topic

okolo 150лв(в зависимост от параметрите)

Здравейте искам да ви попитам имате ли видеокарта VGA Radeon X700 128MB или някаква подобна с ниски параметри за лаптоп Fujitsu Siemens Amilo Pi 1556. Пирам ви за по- евтина, защото лап топа е на баща ми и не го ползва за друго освен за сърфиране в интернет. Благодаря предварително!

Здравейте искам да ви попитам имате ли видеокарта VGA Radeon X700 128MB или някаква подобна с ниски параметри за лаптоп Fujitsu Siemens Amilo Pi 1556. Пирам ви за по- евтина, защото лап топа е на баща ми и не го ползва за друго освен за сърфиране в интернет. Благодаря предварително!

здр. lliya,звъннете ми да ви обясня .....каква е разликата м/у лаптопа и стационарния комп.?

Ами аз няма да ти званна, защото знам не по- зле от теб каква е разликата. Не претендирам, че разбирам от видеокарти за лаптопи, но тази видеокарта ми беше препоръчана от оторизиран сервиз на Фуджицу- Сименс. Така, че вместо да се правиш на остроумен ми помогни ако можеш!

Ами аз няма да ви званна, защото знам не по- зле от вас каква е разликата. Не претендирам, че разбирам от видеокарти за лаптопи, но тази видеокарта ми беше препоръчана от оторизиран сервиз на Фуджицу- Сименс. Така, че вместо да се правите на остроумен ми помогнете ако можете!

Поправих се, защото първоначално ми се видя, че сте ми писали на вие! Извинявам се!

извинявай,ако си ме разбрал погрешно(ни най-малко съм желал да те засегна),просто исках да ти отговоря,но.....с безкрайно писане няма как?

TOSHIBA SATELITE L40-14B, TOSHIBA SATELITE L40-17T, SATELITE M70-129, SATELITE A50-110

Acer travelmate 290, Acer aspire 3000

MSI MEGA BOOK L730X-043EU, MEGA BOOK M673 (MC-1635)

IBM - ThinkPad A22P, ThinkPad A20M, ThinkPad T30, ThinkPad T41

HP Compaq nx9110, Compaq 6720S, Compaq Presario C700, Compaq PP2130, Compaq nc6000

HP Pavilion ZE4907WM-B, Pavilion ZD8000

fujitsu siemens amilo pi2530, amilo pro V2030, amilo Li1718, amilo L1310G

Express graphic card ATI Mobility Radeon HD 2300, Support of HD audio for SP/DIF output

Sony Vaio PCG-8J1M 16И²И‚ÑœLCD

DELL Inspiron C640

Gericom C2200

Gateway SA1, Gateway Solo 1450

Medion MD6486

за София 0888811620 Мишо

търся дъно за fujitsi simens pro v 2055 - много спешно

zdr. interesuva me kabelche za platkata koqto e pod matricata na HP510 ,tozi invertor e za podcvetkata,na men mi trqbva kabelcheto koeto izliza ot nego kum dunoto.pozdravi

zdravei imam 1 fujitso siemens amilo 1705 laptopa mislq 4e e s zaminalo d1no kolko pari moje da mu vzema ili kolko mu struva d1noto ?

около 150лв от мен,но трябват подробности?

Търся някой от следните процесори :

Pentium Dual-Core T2390, SLA4H , 1867 MHz, 1 MB, 533 MT/s, 14x, 1.075 - 1.175 V, 35 W, Socket P, LF80537GE0361M

Pentium Dual-Core T2410, SLA4G, 2000 MHz, 1 MB, 533 MT/s, 15x ,1.075 - 1.175 V, 35 W, Socket P, LF80537GE0411

Ако имате някой от тях чакам предложения.

Имам един лап топ fujitsu siemens amilo l 6825 с проблем с охлаждането. Какви пари можеш да ми дадеш за него? Ако имаш интерес за параметрите му пиши на [email protected]

Търся хард диск, 2.5 сата, какви имате и на какви цени ?

Ще можеш ли да ми изпратиш скайпа си на ЛС?

Здравейте, търся клавиатура за лаптоп SONY VAIO PCG-K215M.

Търся клавиатура и вентилатор за Toshiba Satellite A10-S100. Имате ли налични такива и ако имате какви са цените?

TOSHIBA SATELITE L40-14B,

...

Здравейте!

Интерисува ме матрицата на гореспоменатия.

Има ли я, състояние и цена!

Продавам лаптоп : HP Pavilion dv9700 .. само че е с проблем ... Видео картата не му бачка абсулютно всичко друго му бачка :) ... ако някой се поинтересува , ще уточним няква цена и така :)