Sign in to follow this  
Followers 0
vdsdv

Нешо Семков / Тел: 0898516223 / Поръчва и не плаща

8 posts in this topic

Поръчва и не плаща.

computri_amd
Име: Нешо Семков
Телефон: 0898516223
E-mail: [email protected]
Nickname: gagarinboy
Поръчва до офис Пловдив Търговска зона

На 13.06.2014 се разбрахме да му изпратя на следващия ден по Еконт лаптоп за цена от 50 лв до Пловдив с наложен платеж.
На 16.06.2014 пратката е приета в офис Пловдив Търговска зона. Вечерта му изпратих съобщение през сайта че пратката е пристигнала, не последва отговор.
На 24.06.2014 получих обаждане от еконт че пратката все още не е взета от него. Пробвах да се свържа с него по телефона, не отговори. Изпратих му смс да го питам дали ще вземе лаптопа, на който получих отговор, че не може да го вземе, защото не бил в града. Отново чрез смс Запитах го дали изобщо има интерес и получих следния отговор: "Бих го взел но при корекция на цената".

Това е човешката нелоялност...та по евтин от този лаптоп за къде...той за 10 лева лаптоп ли иска...много е хубаво че си писал за да не стане така че той пак да поръчва и други хора за се измамят...

И аз имам същото премеждие със същия господин, явно му е навик. Служителите в офиса на Еконт също потвърдиха че е нелоялен.

пичове хиляди благодарности спасихте ме тъкмо щях да му пращам лаптоп за 60 лева и викам чакай да видя има ли някакви отзиви :)

P.S. Името и телефона и града са същите

Edited by pokervanio

Темата е стара, но сега и обърнах внимание. Обичайна практика за въпросния господин. Явно търгува авансово с безналична стока и когато купувача се откаже стават сътресенията със забяване и неплащане. В интерес на истината имах няколко успешни сделки преди да стане случката с двупосочно плащане екскурзията на един лаптоп.
После взе да ми пише с друг ник (не знам дали е име на фирмата) - euro_computer - трудно може да се сбърка стила и похвата му в комуникациите...

Този е страшен измамник... прати ми хард диск , но нямаше как да го пробвам и беше изгорял..веднага след това ме беше блокирал и не отговаряше, явно знае какво  продава и го прави с умисъл...

Този Семков е страшен мошеник преди време му пратих един лаптоп за части цената беше 35 лв . Отива в Офиса на еконт ония и ми се обажда и вика, много ми е скъп намали цената или ти го пускам на обратно за твоя сметка, в крайна сметка на 25 лв  му го намалих , че да го вземе .  Не изпращайте и не купувайте нищо от него, дъната ги "духа" и ги препродава като работещи. 

Този да го утрепеш му е малко:). Имал съм лични срещи с него и със сигурност през живота си няма да видя такъв измамник като него. Мен не успя да измами,защото вече знаех с кого си имам работа,но бях длъжен да видя дали това е истина.