Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Karlan

WiFi Lenovo x61s Проблем

6 posts in this topic

Здравейте, имам следния проблем с WiFi-то на x61s:При първоначално включване си намира мрежите, при свързването към мрежата се самоизключва, пробвах с какви ли не драйвери не ще и не ще. Картата е: INTEL WiFi Link 4965AGN, OC: WIN7ULT.

Дай малко инфо - какво точно става? Какво значи "самоизключва се"? Губи връзката или изчезват всички връзки? Каква е иконата в "таскбара"?

На таскбара дава "no connected - no connection are available" иконата е сигнал индикатора с червен кръст. При рестарт на адаптера пак се повтаря всичко, намира мрежа, connect->network key->"connecting to network"->no network connection.

Пробвай следното:

Иди в контролен панел - мрежа и интернет - център за мрежи и споделяне - промяна на настройките на адаптера (менюто е в ляво) - десен бутон върху безжична мрежова връзка - забрани - и след това от същото място - разреши. Може да има и проблем в регистрите на Прозорците. Ако не се оправи (което е по- вероятно), пробвай с програма за почистване на регистрите, но може и да са окислени куплунгите към картата.

Накрайниците се изтриват със ситна сол и изплакват с разреден спирт, ако са окислени.

Хм тези лаптопи не съм виждал да имат проблем с уайърлеса, освен това, че грее много. Пробвай с бутваща операционна система от флашка - примерно убутну и виж как се държи там, на мен това по-скоро ми намирисва на софтуеърен проблем.

И аз си мисля че е софтуерен проблема, но ще пробвам и двата варианта, първо с почистването после с друга ОС. Благодаря за дадените предложения. Поздрави

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0