Sign in to follow this  
Followers 0
MaxPowered

HP 4540s

3 posts in this topic

Здравейте имам следния лаптоп от доста време HP 4540s, ако някой го интересува мога да дам обектично мнение за + и - на модела.
Давах го вече веднъж гаранционен в стемо на цариградско след като чаках месец ми оправиха тъчпада, не ми работеше изобщо. Сега пак на моменти не отразява движенията. Някой имал ли е съшия проблем. Целия тъч е сменен с нов, не е отремонтиран, само че сега го прави на моменти. Явно пак ще се ходи, само че 1 месец без компютър немога, понеже на машината работя и пак трябва да намирам заместител.
Също така ме интересува сензора за пръстовия отпечатък как може да го активирам, лесно ли е, предполагам че е с допълнителен софтуер(драйвер). Има ли го на сайта на HP където тегля другите драйвъри машината е 64-бит, ако има значение и лесно ли се инсталира или е голяма играчка.
Преди време бях чел за тоя сензор, ама беше мн. голяма играчка.
Също така на колонките който са вентилирани е влезнало прах върте и много ме дразни, някаква идея как може да се изчисти.
Също така когато го ползвам без батерия, само с кабел лаптоп-а не винаги иска да ми се включи от 3-4 път най-често се включва светва жълтата лампичка до зарядното, нормално ли е?

Кабелът на тъчпада не контактува добре с дъното. Вероятно има изкривяване или окисление в куплунга.

За сензора ти трябва драйвер, има гугъл - може да опиташ да намериш, а ако не успееш - пиши, да търсим и участниците във форума. За 64 битова ОС обаче по принцип трудно се намират свестни драйвери.

Прах се почиства след отваряне на машината и продухване със сух въздух (не е желателно да е с уста).

За включването вероятно не ти сработва тригера на бутона за захранването. Понеже вече стана дума за лоши контакти и прах, най- вероятно и там проблемът е същия.

Здравейте имам следния лаптоп от доста време HP 4540s, ако някой го интересува мога да дам обектично мнение за + и - на модела.

Давах го вече веднъж гаранционен в стемо на цариградско след като чаках месец ми оправиха тъчпада, не ми работеше изобщо. Сега пак на моменти не отразява движенията. Някой имал ли е съшия проблем. Целия тъч е сменен с нов, не е отремонтиран, само че сега го прави на моменти. Явно пак ще се ходи, само че 1 месец без компютър немога, понеже на машината работя и пак трябва да намирам заместител.

Също така ме интересува сензора за пръстовия отпечатък как може да го активирам, лесно ли е, предполагам че е с допълнителен софтуер(драйвер). Има ли го на сайта на HP където тегля другите драйвъри машината е 64-бит, ако има значение и лесно ли се инсталира или е голяма играчка.

Преди време бях чел за тоя сензор, ама беше мн. голяма играчка.

Също така на колонките който са вентилирани е влезнало прах върте и много ме дразни, някаква идея как може да се изчисти.

Също така когато го ползвам без батерия, само с кабел лаптоп-а не винаги иска да ми се включи от 3-4 път най-често се включва светва жълтата лампичка до зарядното, нормално ли е?

Как се справя с игрите?(ако може да ми кажеш и кои си пробвал) Как е екранът, т.е. контраста добър ли е, има ли отблясъци, натоварва ли очите? И като цяло доволен ли си?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0