Sign in to follow this  
Followers 0
qnkov

Избор на лаптоп, помощ?

3 posts in this topic

Така. Значи забележките са ми лаптопа да е 17 инчов, да е матов и да е FULL HD. Ще се ползва комбинирано - игри, програми, и т.н., и аз лично стигнах до този избор като макса ми е около тия пари, дето струва той.

Acer Aspire V3-772G

Това избрах аз? Това ли ще е най-доброто до тези пари?

Здравейте

Този модел е най-доброто при 17' лаптопи в този ценови клас. Единствено бих Ви препоръчал да го вземете със SSD, за да се възползвате максимално от бързодействието на конфигурацията. Това са двете конфигурации, които бих Ви препоръчал:

http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_V3_772G-acer_aspire_v3772g_NX_M74EX_037 - ако не държите видеокартата да е възможно най-производителната.

http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_V3_772G-acer_aspire_v3772g_NX_M8SEX_024 - ако може да отделите повече пари.

Особено ако играете MMO игри, то определено ще има голяма разлика:

Ако решите да го закупите от нас, може да се възползвате от възможността да напишете ревю за модела, което да покрива нашите изисквания и ще спечелите 5% от стойността на лаптопа обратно в продукти по ваш избор или може да ги запазите като отстъпка за бъдеща покупка.

Надявам се, да съм Ви бил полезен!

Поздрави

Богдан

Мерси за отговора. Да, този с SSD-то изглежда по-добрия избор, а да падна на по-нисък клас видео при тия 17 инча няма как да стане. Ще видя какво ще измисля и може от тук да го взема лаптопа или да поизчакам малко, белким намалите цените и лизинговите цени към лятото. :)

Edited by qnkov

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0