Sign in to follow this  
Followers 0
Guest m1tkoo1

Проблем с лаптоп Lenovo G560A

2 posts in this topic

Проблемите са два.Първият е при гледане на видео,по тежки игри и работа в интернет особено при по тежки сайтове и видео с по голяма резолюция се получава едно насичане отначало по слабо и постепенно започва да насича все повече при повечето пъти екрана става черен и изписва долу до часовника за проблем знак удивителен и дисплея е изгаснал изведнъж след това се включа сам и пак започва едно насичане и накрая се самоизключва лаптопа изцяло.Вторият проблем е пада изведнъж скоростта на нета от 65kbit на 5kbit.Отписвам се и се вписвам няколко пъти и се оправя скоростта.Носил съм го на сервиз докато беше в гаранция няколко пъти не откриха проблема пращаха го в Румъния тъй като тук нямало сервизи на Леново.Но и там нищо и продължава да ги прави тези проблеми.Ако някой знае нещо по въпроса ще съм благодарен.

сервиза е в полша но това няма зна4ение, провери си видеокартата има програмки с който да тестваш видеото. например 3d mark , пусни си и тест на харда . прочери това като за начало дано съм помогнал

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0