Sign in to follow this  
Followers 0
laptop.bg

Край с VAIO моделите - Sony продават бизнеса си с лаптопи

10 posts in this topic

SONY_VAIO_VPCZ119FJ-S_02

Информацията за намеренията на Sony да се откаже от VAIO компютрите си вече е официално потвърдена, като те ще отидат под крилото на Japan Industrial Partners и засега плановете са да бъдат насочени само за японския пазар. Сделката се очаква […]wmAi-KghByI

Прочетете цялата новина

Най-накрая! Красиви лаптопи, но дотам! Висока цена заради логото на капака, изкелефещени матрици, които влагаха в някои модели, трошливи пластмаси, кофти дъна...

Късно се усетиха даже.

Най-накрая! Красиви лаптопи, но дотам! Висока цена заради логото на капака, изкелефещени матрици, които влагаха в някои модели, трошливи пластмаси, кофти дъна...

Късно се усетиха даже.

+ 1

"Красиви лаптопи, но дотам!" "трошливи пластмаси, кофти дъна..."

+100

Момчета, идея си нямате колко лаптопа Вайо се ползват в Япония... Сигурно защото са кекави.

редакция: И в Китай.

Edited by gguest
1 person likes this

Абсолютно се присъединявам съм към мненията на колегите,но все пак бяха доста красиви и индивидуални като дизайн машинки и "тайно" съжалявам да чуя новината :(

Абсолютно се присъединявам съм към мненията на колегите,но все пак бяха доста красиви и индивидуални като дизайн машинки и "тайно" съжалявам да чуя новината :(

Днес в The Mall на Цариградско шосе имаше представяне на нови модели Вайо. Много добри. Харесаха ми. Ако имаш време иди да ги видиш. Има и промоция: виж на www.facebook.com/VaioPromo

Момчета, идея си нямате колко лаптопа Вайо се ползват в Япония... Сигурно защото са кекави.

редакция: И в Китай.

То и в Щатите се ползваха стотици хиляди DV 2000/6000/9000 лаптопи, но пък да знаеш колко са кекави...

И в Русия се карат хиляди 'Лада'-и, но това не ги прави хубави и удобни....

За Вайото за съжаление, важи същото... но разликата между нас и тях е, че на японеца като му се счупи Вайото за 1000$, просто ще извади нови 1000$ и ще си купи ново...

За дизайна, няма спор. Предполагам че няма да изчезнат, или поне не ми се вярва. Може новите собственици на бранда, да размислят.

Да не са само за Японския пазар. :)

То и в Щатите се ползваха стотици хиляди DV 2000/6000/9000 лаптопи, но пък да знаеш колко са кекави...

И в Русия се карат хиляди 'Лада'-и, но това не ги прави хубави и удобни....

За Вайото за съжаление, важи същото... но разликата между нас и тях е, че на японеца като му се счупи Вайото за 1000$, просто ще извади нови 1000$ и ще си купи ново...

Да, но DV са само една продуктова линия от всички на HP. Това се отнася за всички фирми със серии от различен ценови клас :)

А за Ладите - много са си хубави колите. Сменил съм доста коли, наистина новите модели са по- удобни, но Лада е легенда, не е кола :D В момента имам общо 4 коли, но си пазя в единия гараж една 2103 на 39 години, в идеално състояние. И няма да я продам, ама никога. Никога.

Ето още подробности за промоцията на Вайо: има награди на http://sony-vaio.net при направена регистрация в страницата.

1 person likes this