Sign in to follow this  
Followers 0
Guest gogobaba

Мнение за acer aspira s3 i7

3 posts in this topic

Здравейте искам да си сменя лаптопа с по-лек и съм се спрял на acer ултрабук. Избрал съм acer aspire s3 с Intel® Core™ i7-3537U.4 гб рам, интел хд 4000 видео карта и 128гб ссд.В момента съм с леново г580 със core i7 3632 qm nvidia gt 635m i 6gb ram. Искам да го сменя , защото ми е голям и тежък и не мога да го разнасям цял ден из университета.Разбира се леновото няма проблеми с каквито и програми да съм пускал и хд видео.Ползвам го предимно за офис дейности word,exel,powerpoint,гледане на филми и стари игри.Та общо взето за такива неща ще използвам и ейсъра. Интресуваме се дали ще има проблеми с пускането на 1080п клипове от youtube/филми и тн.От малко по-тежките програми ще използвам фотошоп,но за доста елементарни неща.Някой има ли наблюдения колко време му държи батерията горе долу?

Мерси!

Фотошоп,офис-пакет и FULL HD клипове!Май се шегуваш нещо...тези работи ще ти вървят без лаг и на машина,базирана на AMD,за 600 лв!С машината,която вземаш,ще можеш да закараш мисията на Марс и да ги върнеш пак тук. :gamer: 6-клетъчен енергиен пакет,при офис приложения и сърфиране,докато е нов-около 1ч.45м.~2ч.Малко е относително,зависи от още фактори...

Intel HD Graphics 4000 има потенциалната възможност да изкара картина на до три монитора с 4K разделителна способност, тоест ще върши добра работа за горепосочените дейности.

Ако имаш бюджета, бих те насочил към това - http://laptop.bg/laptops-lenovo-Yoga_2-lenovo_yoga_2_pro_59_403716

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0