Sign in to follow this  
Followers 0
dimitar999

неоткриваем блутут

3 posts in this topic

Колеги здравейте и за много години .Преинсталирах уиндоус 8.1 с последният който излезе от замунда мисля , че уиндоус 8.1 Профешинал но не ми тръгва блутута на лаптопа по спомен от предишната инсталация по стар релийз на уиндоус 8.1 блутута вървеше идеално тук е неоткриваем за външни източници при инсталиране на ъпдейта от бродком ми дава някаква грешка. Лаптопа ми е HP Pavilion dv 6500 спешъл едишън, ако може ударете по едно рамо. Пробвах и с драйвери от сайта на HP но там последните за модела са за Уиндоус виста и ми дава , че не са съвместими за системата.Два пъти правих инсталация на уиндоуса но без резултат.

Edited by dimitar999

Настройки-->Настройки на компютъра-->Компютър и устройства-->Блутут-->Включване.

Това е пътя за включване на блутут устройството.Ако не е активирано колкото и каквито и драйвъри да инсталираш нищо няма да стане.

Точно така правя за момент се кънеква иска ми парола слагам парола, паролата се приема почва да си инсталира драйверите стига до някъде и до там. В крайна сметка когато реша да изпращам нещо към компа ми дава че PC е неоткриваемо .

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0