Sign in to follow this  
Followers 0
Guest nordland22

Избор между нов лаптоп HP и втора употреба Тhinkpad Т61,Т400

7 posts in this topic

Здравейте.Предстои ми покупка на лаптоп.Избора ми ще е между нов HP - http://laptop.bg/laptops-hp-HP_250-hp_250_H0W18EA или втора употреба IBM Thinkpad T61,T400 или R400. Ще помоля всеки с мнение по въпроса да вземе участие в дискусията по темата.А тя е дали да купя новия лаптоп или да се доверя на изпитаните IBM Thinkpad Txxx. Искам да вземете предвид всички показатели на лаптопите - процесор,видеокарта,качество на матрицата. Като вземем всичко това предвид,кой ще е правилният избор.Благодаря предварително на всички,които ще ме посъветват.

По-добре втора ръка IBM/Lenovo. Относно кой от трите модела е най-добър, не мога да кажа със сигурност.

Има страхотни модели на Т400 и R400, които са с ЛЕД матрици и висока разделителна способност! Препоръчвам ги! Двата лаптопа за мен са еднакви, аз съм срещал по-малко проблеми при R400 отколкото при Т400. Голямо предимство на лаптопите втора употреба е, че частите за тях са сравнително евтини.

От друга страна новото си е ново .. а и ако има 2 годишна гаранция може би е по-добрият вариант.

Edited by Lenovo_Dealer

Първо за какво ще се ползва ?

Изброените са 15 / 14 / 12" ........

Тук май някой изобщо не е наясно какво иска .

ups не било Х61 а Т61 , все тая , основния въпрос е за какво ще се ползва .

Edited by valdesbg
1 person likes this

Т400 според мен. От 2010 насам го имам. Вече съм с Т430, но и другия още си работи безотказно и бързо.

Edited by parov

Нов лаптоп за по-малко от 1000 лева ... по-добре втора употреба T400. Не, че цената е кой знае какъв показател за качество, но аз съм на мнение, че тея машини дето ги продават за по 700-800-900 лева няма от къде да дойде тая цена освен от компромиси с качеството. Ако не се лъжа лънч прайз-а на Т400 беше около 1500 долара преди няколко години...

За Т61 няма смисъл да говорим, според мен вече е морално остарял модел, но все пак зависи за какво ти трябва и с какви пари разполагаш.

Та, в тоя ред на мисли гласувам за T/R400!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0