RadostinKolev

Проблем с не работещ екран на Hp Pavilion g6

8 posts in this topic

Здравейте, от скоро имам един проблем с екрана на лаптопа (HP Pavilion g6 2260su) който не тръгва.Когато пусна компютъра всичко тръгва caps locka и бутона за Wi-Fi работят а екрана е черен. Отначало мислех, че е от драйверите,защото като го пуснех даваше някакъв ерор и когато го свържа с отделен монитор и напиша в Run - DxDiag на Дисплей,Име,Производител,тип на чипа срещу всяко излиза Няма,Няма,Няма... Пробвах да реша проблема не стана, след това сложих windows 8 поради факта че лаптопа е направен да работи с осмица, а аз преди го ползвах със 7. Сложих всички драйвери но пак не искаше да тръгне ядосах се и го оставих...мислех да го нося на сервиз.Обаче на другата сутрин натиснах копчето за старт и тръгна, пробвах няколко пъти да го рестартирам и тръгваше.Така работи 1 седмица и сега пак не иска да тръгне, четох във много форуми и пробвах какво ли не... И сега си нямам на представа защо не тръгва, а като го включа в отделен монитор не излизат старите грешки всичко нормално. Моля ви помогнете да се справя с проблема или поне да разбера какъв е :)

Проблема може да се крие в много неща, от кабели до разлепен чип - занеси го в сервиз и ще ти кажат къде е проблема.

1 person likes this

Провери си RAM-a. Много често ако има проблем с паметта не тръгва екрана а на външен монитор работи.

Провери си RAM-a. Много често ако има проблем с паметта не тръгва екрана а на външен монитор работи.

Добре че няма раздел "Бисери" във форума,че щеше с първото си мнение да влезеш там.

Уби ме,човеко,хаха! :D Сори за спама,ама не се сдържах!

Добре че няма раздел "Бисери" във форума,че щеше с първото си мнение да влезеш там.

Ако желаете, може да добавим. :)

Вие се смеете но аз съм се срещал с такъв проблем. "Бисери" може.

haahna,

стига де.....мислехме,че темата е приключена.Да ама не :clap:

Поне за това,че ако проблема е в паметта-ще работи на външен монитор-иначе НЕ!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...