Sign in to follow this  
Followers 0
BPLD

"Проблем" с driver lan windows 7

3 posts in this topic

На кратко : Преди няколко дни взех лаптоп (втора употреба) , преинсталирах ОС-та и се оказа че след преинсталация ми липсват драйверите за лан. Лаптопа е ACER TravelMate 5740G , интересува ме защо става така да не би лаптопа да е доста стар като модел ?! Което ме съмнява доста защото е на две години +. (пуснат на пазара) (може и да бъркам но така поне видях из нета) ..
Вкъщи имам и друг лаптоп Acer Aspire 7715Z и при него нямам този проблем след преинсталация..
Ос-която сложих е (Windows 7 64bit)

Не е от датата на пускане на пазара.Просто ланката я няма в пакета драйвери,който идва с уина.Може да се случи и с машина,току-що взета от магазина/както ми се случи миналата седмица на един асер/.Пишеш TAG номера на машината в сайта на производителя,ако нямаш успех/което не е изключено/,AIDA и сваляш от сайта на производителя на картата.

Не е от датата на пускане на пазара.Просто ланката я няма в пакета драйвери,който идва с уина.Може да се случи и с машина,току-що взета от магазина/както ми се случи миналата седмица на един асер/.Пишеш TAG номера на машината в сайта на производителя,ако нямаш успех/което не е изключено/,AIDA и сваляш от сайта на производителя на картата.

ЯСНО ! Благодаря ти много ! :))))

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0