Sign in to follow this  
Followers 0
DeadFlesh

Проблем с WIfi

6 posts in this topic

Така проблема е следния:

Намирам си Wifi мрежата и се конеквам към нея. Дава ми, че съм се конекнал и, че имам връзка. Влизам в браузера и опитвам да заредя нещо и не става. Долу съм дал две снимки за илюстриране на проблема!

post-19064-0-37644900-1385572133_thumb.j

post-19064-0-01471800-1385572143_thumb.j

И аз съм имал такива шитни но с рестарт на рутера се оправяше. Пусни един пинг да си видиш пакетите. В един момента се оказа, че нета не бил платен и т.н. Ако и след това имаш проблем се чуй с доставчика...

И аз съм имал такива шитни но с рестарт на рутера се оправяше. Пусни един пинг да си видиш пакетите. В един момента се оказа, че нета не бил платен и т.н. Ако и след това имаш проблем се чуй с доставчика...

Със сигурност интернета е платен и работи,, от GSM също се хваща мрежата и там няма никакви проблеми. Проблема ми е лаптопа със сигурност, но не ми идва идея какво точно !

вирусчета ;)

Не е изключено, но това не решава проблема ми. Пускал съм му антивирусни програми да чисти и няма ефект !

Имам лаптоп ASUS X501 A- XX419.Първата ми забележса бе, че курсорът при писане на текст отскача и отива някъде си в текста. Преодолях го - изключвам тъчпада и работя с допълнителна мишка. Основна слабост обаче е слабата селективност - за да имам добър безжичен интернет, трябва да съм в непосредствена близост до рутера. Един служебен НР на 9 години хваща супер силен интернет, а до нето на същото място, моят АСУС въобще не лови.Дали си е слабост на марката или имам персонален проблем ?!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0