Sign in to follow this  
Followers 0
eli8

Разочарована от Продавалник.ком

7 posts in this topic

Здравейте на всички!
Преди няколко дни се регистрирах в magazinera ,защото от Продавалник ми изтриха всички обяви и казаха по най-вулгарен начин ,че съм нарушавала правилата.Когато ги запитах какво по-точно ми е нарушението,по същият вулгарен начин ми отговориха,че според новите им правила не може да има продукти със срок на доставка,трябва да са налични.
Аз,лично,съм много разочарована от този сайт!
Имах много продукти и съм отделила от времето си,за да ги публикувам.
А те,без да ме предупредят,ми изтриха всички обяви!
Моля,който е засегнат от подобно нещо в Продавалник,да пише тук,за да направим група.Или пък може да ми пишете на моят личен и-мейл : [email protected]
Аз твърдо съм решила да се боря докрай и да давам гласност на това,което правят Продавалник.
Това съобщение ще го пусна в абсолютно всички форуми.И тогава доста хора ще разберат какво представлява този Прецаквалник.
Ние,българите,сме хора които не се интересуваме дори и от собствените си интереси.Защото досега никой не е дал гласност на това,а съм сигурна,че има хиляди хора,ощетени от новите правила на Продавалник.

Благодаря ви!

Ели

Не виждам нищо нередно.Просто сайта има определени правила,които трябва да се спазват.

Поздрави.

Еми правилно са направили!

Как може да продаваш нещо което го нямаш и съответно да искаш предварително заплащане?

Поздрави за ПРОДАВАЛНИК!

...ами то и тук има вече едни правила,че утре няма да можеш и да се помолиш :pioneer:

Здравейте на всички!

Преди няколко дни се регистрирах в magazinera..........

Прилича по-скоро на реклама отколкото на оплакване!

защото от Продавалник ми изтриха всички обяви и казаха по най-вулгарен начин ,че съм нарушавала правилата.Когато ги запитах какво по-точно ми е нарушението,по същият вулгарен начин ми отговориха,че според новите им правила не може да има продукти със срок на доставка,трябва да са налични.

...каква реклама.

Нали преди да се регистрираш в някой форум,онлайн магазин и т.н. има правила и даваш отметка,че си запознат с тях....и съгласен естествено.Като не си съгласен.....няма регистрация!

След това идва регистрацията....

Това е идея за тук - не за ПРОДАВАЛНИК!

Ако ви липсва старият продавалник може да посетите www.magazinera.bg.Той е с всички функции на продавалник и дори неговата визия която беше лесна и удобна на всички нас за употреба.Там може да намерите и купите изгодно това което търсите или да продадете вашите неща.Разгледате те го и ако ви допадне помогнете като го споделите с приятели,колеги или клиенти