Sign in to follow this  
Followers 0
Guest B0xER

15" Asus G50V "Republic of Gamers" - актуална цена?

3 posts in this topic

Здравейте,

Интересува ме каква би била актуалната цена за употребяван лаптоп Asus G50V "Republic of Gamers" серията, понеже не са актуални на българския пазар и не мога да се ориентирам?

Закупил съм го 2009г. от Щатите. Като цяло винаги съм бил фен на десктопите, но тогава ми трябваше преносим компютър, защото бях студент. Вече нямам катава нужда и искам да си взема отново настолен.

Пазил съм го като очите си. С хубавата резолюция: 1680х1050, двуядрен процесор, 6 мв кеш, 4гб рам, и тн. Има геймърски дизайн, със светлинни диоди отстрани и отзад. Има допълнителен, малък дисплей, над клавиатурата, накойто се виждат моментното състояние на рам, cpu и др.

Ето пълните характеристики:

CPU - 2.53-GHz Intel Core 2 Duo T9400

RAM - 4GB

Hard Drive Size - 650GB

Hard Drive Speed - 5,400rpm

Display Size - 15.4

Native Resolution - 1680x1050

Optical Drive - DVDRW

Graphics Card - Nividia GeForce 9700M GT

Video Memory - 512MB

Wi-Fi - 802.11a/g/n

Bluetooth - Bluetooth 2.1+EDR

Ports (excluding USB) - Ethernet; Firewire; HDMI; Headphone; Microphone; Modem; TV tuner/coaxial; eSATA; security lock slot

USB Ports - 4

Card Slots - 8-1 card reader

Webcam

Size - 14.7 x 10.4 x 1.6 inches

Weight - 6.2 pounds

Ето линк на модела, със снимки и характеристики: http://www.laptopmag.com/review/laptops/asus-g50v.aspx

Добро състояние. Разбира се съм го ползвал, има леки драскотини по панелите от вадене/прибиране в чантата.

Та каква би могла да бъде цената, която да му търся?

Благодаря!

600-700 лева в зависимост от състоянието на батерията. Според мен това е реалната цена.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0