Sign in to follow this  
Followers 0
sameone

Asus N56VV-S4020D

6 posts in this topic

Здравейте,

Наскоро се сдобих с машина Asus Н56VV S4020D.Във връзка с това, Моля аз Вашето мнение относно:

Процесора с "ivy-bridge" технология ли е? Ако случайно сте тествали подобна конфигурация ще ми е доста полезно да споделите Вашите впечатления.

Поздрави!

Процесора с "ivy-bridge" технология ли е?

да. Само че това не е технология, а фамилия процесори с различна топология и възможности от останалите. Хубава машинка, ползвай си я със здраве.

да. Само че това не е технология, а фамилия процесори с различна топология и възможности от останалите. Хубава машинка, ползвай си я със здраве.

Мерси за инфото. И на тебе здраве ти пожелавам, а машинката тепърва ще и тествам здравето..да я видим ще я бъде ли.

Ти не си ли чувал някой да казва за друг "този ми съкрати живота"?

Има значение и как я ползваш машинката :D

Ти не си ли чувал някой да казва за друг "този ми съкрати живота"?

Има значение и как я ползваш машинката :D

S udovolstvie shte ti spodelq no 1-vo...ideq za leka programa language bar phonetic?

Edited by sameone

Такааааа,реших си проблема с фонетичния "languge bar" но като цяло подредбата на бутоните няма нищо общо с това но кето съм свикнал. Като пример: Буквите "Ж", "Ч" и някои други са с разменени места. Някой ако може да помогне, като сподели на какво се дължи това и как евентуално мога да го оправя/настроя.

Иначе...машинката я поразцъквам 5-ти ден.При игра на StarCraf 2 (на максимални настройки през Nvidia GeForce Experince) тмпературата (CPU) е в рамките на около 65 градуса,както и на ядрата.При сърфиране в интернет и филми няма почти никакво покачване.Теста е правен със SpeedFan.

Забелязвам,че при продължителна игра, изходящия въздух е доста горещ но корпуса e изненадващо хладен.

Поздрави!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0