Sign in to follow this  
Followers 0
depr

Поредния мошеник на дребно - kkkiko

21 posts in this topic

Този майстор на спорта дори вече е изтрил профила си от този форум,след като му казах,че ще напиша 2-3 любовни думи по негов адрес.В продавалника обаче,все още го има.Учудвам се как може да има положителни оценки този ......,а в същото време да лъже на дребно. Писна ми да се оплаквам от потребители и да ангажирам вниманието на останалите участници във форума,но все пак нали затова е този раздел - поне да се предупреждаваме взаимно,за да не стават повече хора жертва на мошеници.Прати лаптоп с развалено дъно,на който липсвало само зарядно и матрица.Оказа се че и харда ,за който беше казано че е 500гб го няма,а вътре беше поставен един строшен.Липсва и wi-fi картата,която предложи да ми прати,защото я бил забравил.Ясно е,че картата струва по-малко от доставката и е безсмислено,но защо не предложи да ми прати и харда? След това изчезна от този форум и най-вероятно ще се появи с нов ник,за да прецака някой друг.

1 person likes this

Кев, нали знаеш, че тоя горе гледа ...
Ще си го получи и той от някой с много положителни оценки ...
Съжалявам само, че са прецакали един от най-точните хора останали в този форум -_-

2 people like this

Жоро,благодаря за добрите думи.И аз се надявам на този отгоре,но много му станаха грижите.не знам дали ще свари за всички.По-добре ще е ако админите тук обръщат някакво внимание на IP-та и т.н,за да не може да се регистрират отново подобни елементи.Ясно,че начин винаги има,но все пак ще е едно затруднение за тях.

1 person likes this

Здравейте

http://forum.laptop.bg/index.php?showuser=13527 - беше си сменил името на polet. Чакам да си каже и той версията. А ако го забележите под друг никнейм, ще ви помоля да ми сигнализирайте! :)

Поздрави

Богдан

П.П. Гледам, че има и още един профил - http://forum.laptop.bg/index.php?showuser=17987

Бреееееей тоз ще дойде с тежка шизофрения ...
Не се научиха, че тези форуми са за хора готови да си помагат, а не да си мислят, колко "по-умни" могат да бъдат от всички останали ...

BAN и не го чакайте повече да се обяснява !
Всичко е ясно !

Редно е да му дам възможност да се защити. :)

Благодаря за бързата реакция на модератора! Ще покажа целия разговор от продавалника ако се наложи,няма какво да крия.

Благодаря на модератора , че ми даде възможност да се защитя!

Писна ми от оплакващи се като ощипани моми колеги!!

Този отворко където му продадох лаптопа и реши , че съм мошенник не му ли е дошло на ума ,че

за да имам само положителни отзиви от моя профил и за толкова години никои не се е оплакал от мен,

проблема не е в мен а в него.

В обявата за лаптопа който му продадох пишеше: без хард,матрица и зарядно....

Защо реши , че за 90 лв. може да си купи Dell 5010 само без матрица?

Предложих да му изпратя wifi картата която бях забравил за моя сметка той отказа , и предпочете

да се оплаква.

За 90 лв. получи:

лентов кабел за матрицата и камерата 50.4HH01.001 - 20 лв.
комплект панти с брекети и капачета - 20 лв.
капаци на матрицата (заден капак и предна лайсна) - 40 лв.
камера - 10 лв.
клавиатура за М5010/N5010 - 20 лв.
рам памет Samsung 1GB DDR3 1333 mhz - 13 лв.
капака с тъчпада и лайсната - 25 лв.
долен капак (корпус) с капачето за рамта - 25 лв.
тонколонки 2 бр. - 15 лв.
карточетец с капачето - 15 лв.
CD-DVD записвачка - 25 лв.
модул за USB и изход за външен монитор - 15 лв.
дъно, неработещо, с видеокарта ATI Radeon със собствена памет 1 GB DDR3 за ремонт или за части - 40 лв.
AMD Anthlon II P320 Dual Core Laptop CPU Processor AMP320SGR22GM - 30 лв.
охлаждане (радиатор с вентилатор) - 20 лв.

или части за около поне 200 лв.

Приятелю достатъчно беше да ми кажеш връщам ти лаптопа дай си ми парите!!!!

Аз с ремонт на лаптопи си вадя хляба и си храня семейството и не ми е приятно някой си да ме нарича мошенник.

Между другото този лаптоп го продадох защото докато му лепех чипсета и ми изгоря лампата на ребоулинг машината

и трябва да чакам към месец да ми пристигне друга. чипсета който е на дъното съм го купил чисто но за 49 лв. преди седмица.

За колегите които се правят на дедективи ...ако искам да си направя регистрация без да ме знаете... просто ще си сменя IP-то.

Но не смятам , че има от какво да се срамувам.

Благодяря за вниманието!

kkkiko (14)

няма матрица и зарядно за останалото 100 лв.

аз

Ако си съгласен на 95 с доставката ме устройва.Все пак има такива за под 300 работещи. Дъното е над 100,матрицата горе-долу и тя е 100,зарядно 20-30 и станаха много.Това е според мен ,а дали и ти ще си на това мнение е друг въпрос.

kkkiko (14)

ок дай адрес и телефон

аз-давам адрес

kkkiko (14)

пускам ти ги с 90 лв наложен платеж плюс минус 2 лв нама да ги делим

аз Добре.А другите параметри какви са?Хард,рам,батерията как е?

kkkiko (14)

батерията караше около 55 мин., харда е 500 гб.,рама е ддр3 1или 2 гб не помня

това как се разбира от нормалните четящи хора?

И само да допълня - аз не се занимавам с препродажба на части 8ма употреба,за да ми смяташ кое винтче колко струва.

Edited by depr

защо като не се занимаваш с части втора употреба търсиш и купуваш такива, щом ти е под достойнството на нас не ни е!

Има достатъчно магазини за нови части какво правиш в продавалника.

Всяка част е ценна , дори заради един болт някога може да не можеш да сглобиш лаптоп.

защо като не се занимаваш с части втора употреба търсиш и купуваш такива, щом ти е под достойнството на нас не ни е!

Има достатъчно магазини за нови части какво правиш в продавалника.

Всяка част е ценна , дори заради един болт някога може да не можеш да сглобиш лаптоп.

Добре. И от всички твои "дълбокосмислени" разсъждения и напътствия които сподели с нас, ще обясниш ли все пак защо излъга колегата? Също така ако искаш поясни защо си изтри постове никове и пр. във форума?

Edited by telarche

В случая според мен,за да се излезе от ситуацията най-редно е " kkkiko" да върне парите на " depr " , за да покаже че не е искал да го измами.При всички други положения си е чиста проба мошеничество на дребно.От личен опит знам че в такива случай най-добре е да се постъпи така.Когато някой е недоволен,просто връщаш парите и готово - чиста работа.

Edited by Nuclear_Eye

В случая според мен,за да се излезе от ситуацията най-редно е " kkkiko" да върне парите на " depr " , за да покаже че не е искал да го измами.При всички други положения си е чиста проба мошеничество на дребно.От личен опит знам че в такива случай най-добре е да се постъпи така.Когато някой е недоволен,просто връщаш парите и готово - чиста работа.

Не може да върне парите колега, защото събира за лампа за "ребоулинг машината". Звучи ми като "нож за струг" или "диск за флекс".

Разбира се за всички тези негови неволи е виновен " depr ", и за това е "запържен" леко. Може да има и други, ама те си траят за сега.

kkkiko,това че не продавам втора употреба неща,не означава че не ги използвам по някакъв начин. Също така не виждам къде споменах или намекнах за "под достойнство" и т.н ? Абсолютно си прав,че всяка част е ценна,спор няма. Този пост,както и другите започнати от мен по подобни поводи , не е за да мрънкам да ми се върнат парите,а защото ме вбесява некоректното отношение. Казваш,че с това си изкараваш хляба - факт,който още повече те задължава да си изряден в отношенията си. Аз определено не си изкарвам хляба с това,по-скоро ми е хоби и мога да спра да се занимавам във всяка една секунда .Според мен точността в отношенията не зависи от професията,а си е до човека.Не съм ти писал и думичка за връщане на пари,няма и да го направя. Хората,купували от мен (и човека с когото работим заедно),са наясно с цените и те(цените) са далеч от стремеж за невероятна печалба - нещо което не може да се каже за теб след като виждам разбивката по части на компютъра. За мен целта на поста ми е изпълнена - имаше реакции от другите съфорумци. Всеки да си прецени по съвест кой крив,кой прав.

Edited by depr
4 people like this

Аз искам да попитам, смяната на името от kkkiko на polet извършена на 20 October 2013, 21:30 PM, поради какви съображения беше направена?

жена ми е видяла глупостите по мои адрес и решила да направи нещо за да не се ядосвам, как си мислите ,

че бих се кристил "полет" все пак не съм гей! Това е на жена ми името в skype! Опитала се е да изтрие профола и като не е успяла го е прекръстила.

Обеснявам се защото съм интелигентен човек, а не търся амнистия.

В този форум не съм излъгал никои и никой не е излъгал мен.

Става въпрос за продавалника в който аз съм със никнейма kkkiko и така съм на всякъде от 15 години.

А ревливия колега в продавалника е с: Потребител844379 - сами преценете кои се прави на какъвто не е!

между другото в отговор на колегат "telarche" не събирам пари за лампа а съм е поръчал и я чакам. Просто не мога да реболвам в момента.

А върху мнението на "Nuclear_Eye" колегата не е искал да връща нищо , аз не съм му отказал да му върна парите!!

Просто беше по лесно да плюе....

Последно допълнение от ревливия колега - батерията ,която трябваше да държи 55 мин е с 93,4 процената износване и меко казано реве за смяна, но това явно е към рубриката "не помня", както е с рамта примерно и тя беше естествено 1гб.

И защо трябва името в продавалника да отговаря на тукашното? Или като няма какво да кажем, започваме с безсмислените приказки.

Edited by depr

колега не мисля , че вече на някои му е интересна твоята драма. Предложих няколко пъти по нагоре ако не си доволен върни ми лаптопа аз ще ти върна парите. И смяташ ли ,че ако съм искал да прекарам някого в продавалника нямаше да си направя като теб акаунт "потребител123456" а ще ти продавам през акаунт с който съм в повечето световни онлайн магазини.

Ти ме нарече мошенник аз тебе ревльо ,дай с това да преключваме....!

Офертата за връщането остава 90 лв. не си струват да занимаваме хората...

Мошеник е с едно Н. Казах вече,че не искам нищо да ми връщаш. Смятам,че реакциите на останалите ясно показват мнението им по незначителния въпрос.

жена ми е видяла глупостите по мои адрес и решила да направи нещо за да не се ядосвам, как си мислите ,

че бих се кристил "полет" все пак не съм гей! Това е на жена ми името в skype! Опитала се е да изтрие профола и като не е успяла го е прекръстила.

Обеснявам се защото съм интелигентен човек, а не търся амнистия.

В този форум не съм излъгал никои и никой не е излъгал мен.

Става въпрос за продавалника в който аз съм със никнейма kkkiko и така съм на всякъде от 15 години.

А ревливия колега в продавалника е с: Потребител844379 - сами преценете кои се прави на какъвто не е!

Това ми звучи като оправдание от тип - "Кучето ми изяде домашното!". :) Надявам се, да си си взел поука от това което стана и да не получавам повече оплаквания по твой адрес. А към останалите, като търгувате, го правете отговорно, за да няма още подобни теми! :)

Поздрави

Богдан

2 people like this