Guest Geri

acer или msi

11 posts in this topic

Здравейте!

Обръщам се за съвет, тъй като съм много объркана относно избора си на лаптоп. Колебая се между

acer и msi. По-специално:

http://laptop.bg/#/details/ACER/7/2695

и

http://laptop.bg/#/details/MSI/15/2683

Прочетох, че msi лаптопите се произвеждали от некачествени материали и не издържали дълго.

Acer, това, което ме притеснява е гаранцията, която е само една година и сервиза. Сервиз, май има само в София.

Иначе лаптопът, смятам да го използвам за програми като CorelDraw, Photoshop и програми за видео обработка, както и естествено офис приложенията и Интернет.

Благодаря ви предварително за коментарите!

Привет, за MSI сте чули доста верни неща а и като параметри ACER го превъзхожда. Ако може да отделите още малко пари за по-добра видео карта DDR3 na 1 GB и по бърза RAM памет които ще са ви от полза при видеообработката, ще е прекрасно! Гаранцията на ACER е две години ако фактурата ви е на частно лице и сервизи има не само в София. Вие от кой град сте?

Поздрави и лека вечер

Благодаря за бързия отговор! За съжаление повече от 1500 лв. не мога да отделя за лаптоп. :(

В момента, наистина взех много да се колебая, взех да мисля за dell и asus лаптопите също.

Изобщо не предполагах, че ще бъде толкова труден избора.

Аз съм от Хасково. Ако си закупя лаптоп от тук, онлайн имам предвид, понеже разстоянието е голямо, дали има вероятност нещо да му стане при превоза?

Може ли телефон да ви звънна или Вие звъннете на 0878124068 - Петър

Извинявам се за последния въпрос, може би не е прозвучал на място. Просто ме притеснява пазаруването онлайн, тай като не съм го правила досега и най-вече тъй като в случая става въпрос за много пари за мен.

За целостта на пратката не бива да се притеснявате, тъй като докато не се уверите че е здрав и читав лаптопа, чак тогава плащате на куриера, до сег сме нямали такъв случей на изгубена или счупена машина. тя е застрахована от нас. Демек Вие нищо не губите при... не дай си боже някъква авария.

Варянта е да си вземете първонъчалния избран от Вас ACER или да ми звъннете да поговорим за по-скъпия варянт.....

Благодаря ви за отговорите! Само не мога да разбера, защо е необходим тел. разговор, не може ли тук да ми обясните?

Просто по телефона ще Ви обясня доста неща които тук трябва да пиша. По лесно е ! А виждам, че искате да използвате машината за качественна дейност, която изисква малко по подробно обсъждане на параметрите. Очаквам да се обадите

Поздрави Петър

Дали бихте могли да ми кажете за каква сума става въпрос и за кой модел? Нямам възможност да ви се обадя. Да си оставя моят телефон в Интернет форум, не ми харесва.

В момента съм тотално объркана. Мои познати и приятели, които питам, всеки казва различна марка лаптопи...

Става въпрос за този модел http://laptop.bg/#/details/ACER/7/2699 който като параметри ще ви удовлетвори изискванията за видео обработка.

Става въпрос за този модел http://laptop.bg/#/details/ACER/7/2699 който като параметри ще ви удовлетвори изискванията за видео обработка.

Това предложение много ми харесва! Благодаря Ви! Единствено марката малко ме притеснява след всичко, което прочетох в нета за acer

Мерси още веднъж!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...