Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
Stilyan

Д�ънна платка FS Amilo Pa 1510

11 мнения в тази тема

На дънната платка имам изгорели интеграли но никъде неможах да намеря инфо с какви параметри са. Някой дали има здраво дъно (и ако продава какви пари) или ако може да ми напише (снима) какви трябва да са параметрите на интегралите или да даде някаква схема за да мога да потърся еквивалентни и да ги сменя. Благодаря предварително.

post-18811-0-56049900-1379758186_thumb.j

post-18811-0-13397300-1379758193_thumb.j

Като гледам пораженията на дъното,елементите ще са ти най-малката грижа!Според мен,търси ново дъно,на твоето елементите не само са изгорели,ами са"горели".Платката е многослойна и най-вероятно има поражения по самата структура.Не мисля че биха се заели да го правят и във сервиз.

Като гледам пораженията на дъното,елементите ще са ти най-малката грижа!Според мен,търси ново дъно,на твоето елементите не само са изгорели,ами са"горели".Платката е многослойна и най-вероятно има поражения по самата структура.Не мисля че биха се заели да го правят и във сервиз.

Имам познат, който ще се хване да ги презапои стига да се намерят данните. Пък каквото стане. Иначе се оглеждам за др дъно.

http://notebook1.ru/forma1/viewtopic.php?f=31&t=50553

инт схема TL594

транзистори U1 SI4835

схема зарядки батареи

http://files.mail.ru/T831R5

L50RI0 http://vlab.pp.ru/viewtopic.php?f=250&t ... 0%2A#p5005

имам работещо дьно 0876628282

А как да ти вярва човек, че си коректен след като в ПРОДАВАЛНИК ти изтриха профила точно заради некоректност и измами. Щом си и в черния списък на сайта.....:

rijko22 - Драганов от Плевен ул. тотлебен тел.0876628282

поръча си домашно кино за 40 лв,и каза че ще го вземе от офиса на еконт на строгозия и така и не отиде

искаха ми 20 лв да ми го върнат, а аз ако се чудех къде да си давам парите нямаше да го продавам и се отказах от него но се наложи да платя 10 лв затова че са го закарали до там. А господина най - нагло няколко пъти ми каза че ще отиде когато може или ще прати някои. Пазете се

А как да ти вярва човек, че си коректен след като в ПРОДАВАЛНИК ти изтриха профила точно заради некоректност и измами. Щом си и в черния списък на сайта.....:

rijko22 - Драганов от Плевен ул. тотлебен тел.0876628282

поръча си домашно кино за 40 лв,и каза че ще го вземе от офиса на еконт на строгозия и така и не отиде

искаха ми 20 лв да ми го върнат, а аз ако се чудех къде да си давам парите нямаше да го продавам и се отказах от него но се наложи да платя 10 лв затова че са го закарали до там. А господина най - нагло няколко пъти ми каза че ще отиде когато може или ще прати някои. Пазете се

Ето и линк за доказателство: http://prodavalnik.com/forum/topic/?t=22120&page=13

гледам че се правиш на много умен пьрво не са ми изтрили профила за ИЗМАМИ и това че не сьм взел пратка не ме прави измамник

гледам че се правиш на много умен пьрво не са ми изтрили профила за ИЗМАМИ и това че не сьм взел пратка не ме прави измамник

ААА, най-вероятно са ти го изтрили за прекомерна КОРЕКТНОСТ?

Има разлика от това да откажеш пратка по някакви причини и въобще да не отидеш до офиса на куриера и да я видиш!

Това коректно ли е?

И не слагай линкове с новия ти профил или по-точно с поредния ти профил, а кажи защо ти изтриха стария "rijko22"

rijko22 - Драганов от Плевен ул. тотлебен тел.0876628282 - НЕКОРЕКТЕН

Здравейте

Гост_antiPLEVEN76_* - Провинението според мен не е толкова голямо и ако е единичен случай, не мисля че има основание да наложа бан на PLEVEN76. В случай, че се докаже как конкретния потребител системно спретва такива номера на хората или някаква друга по-сериозна некоректност, тогава ще имам пълното основание да го направя.

Поздрави

Богдан

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0