Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
Guest Gem

Asus F3U нова батерия и ново зарядно

6 мнения в тази тема

Може ли да ми кажете надежден сайт, откъдето да си поръчам тези двете. Тънкият кабел на зарядното ми е толкова кърпен, че не знам знам как изобщо работи (пу-пу), а батерията държи 10 мин с браузър, музикален плеър и скайп. Време им е да им кажа чао, но нещо не намирам откъде да взема нови.

Също се чудя дали вместо оригинално зарядно да взема универсално и да спестя 5 лв, какво ви е мнението?

Тази огромна спестена сума най-вероятно после ще ти излезе през носа от масовия китайски боклук и ще почнеш да питаш пак тук"....защо ми изключва внезапно машината,защо ми пукат колонките.." и т.н.А качествени универсални захранвания,от рода на Чиф-тек и Фортрон са в пъти по-скъпи от оргиналното за твоята машина,така че...

Почти всички по-големи сервизи изписват и ти доставят ново оригинално захранване или батерия,преснимаш етикета на твоето от долната страна за модела или запомняш стойностите/волтаж,ампераж,размери на жака/.Ако няма точния модел,ако спазваш стойностите,пак ще свърши работа.Или търсиш по обяви тук.

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0