Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Marioke

acer aspire v3-772g

27 posts in this topic

Здравейте на някой даму се намира recovery image на луиндоус 8 за това моделче на ацер с GTX760 видео карта благодаря.

Здравейте на всички!

Да се включа и аз с мнение по обсъждания Ейсър. Купих го края на септември 2013г. На третата седмица даде дефект - появиха се тънки, бели, хоризонтални линии по дисплея, по-точно примигваха. След няколко дни тънките линии станаха дебели. Изглеждаше така все едно примигва целия дисплей. Тествах го ту с едната видео карта, ту с другата. Проблема си беше там и с двете... и айде в сервиза.

Върнаха ми го след месец, като написаното в гаранционната карта беше - сменен LCD кабел. Хубаво, ама не съвсем.

Точно след една седмица чертите и примигването се появиха пак. И айде пак в сервиза.

След месец ми го върнаха отново, в гаранц. карта пишеше: сменена РАМ памет.

Така издържа цели 4 (четири) дни.

За мое огромно съжаление, след тях, тоя дисплей пак започна да ми "намига".

Това е трети път един и същ дефект, който продъжава да бъде факт!

Сервиза, в който го пращат от магазина е Вюпойнт. Да са живи и здрави, но явно моя лаптоп не искат да го ремонтират. Все пак ще кажа, че сега проблема се проявява само с външната видеокарта. Ама това мен не ме топли. Не ща на лаптоп за 2 бона нищо да му примигва.

Не разбирам какъв толкова му е проблема, че не го отремонтират... не могат да го установят, прекалено им е скъпо ли, какво?!

Така че помислете си, преди да изръсите маса пари като мен. Аз лично вече не бих си купила нищо на Ейсър. Даже не е проблема, че толкова смятам марката за смотана, за което си ми дадоха основание, ами заради сервизната поддръжка, на която явно хич не може да се разчита.

Edited by hladna

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0