Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Gost

Мненичя по модела ASUS G750JX

11 posts in this topic

Здравейте, искам да попитан, дали някой има някакви наблюдения над новата серия ASUS G750.

Също така дали сте срещали някакви производствени дефекти.

Всяко мнение за модела ще е в полза на мен както и на другите заинтересувани.

Поздрави и Благодаря.

Здравей, и аз скоро ще взимам този модел. Навсякъде се рових да чета за възможни проблеми...но всичко изглежда изненадващо добре. Винаги е в топ 3 на класациите за тази година. Ще го взема без ССД и ще му купя Samsung 840 Pro версията...пък да видим що за животно е :D

За този модел какъв тип ССД е съвместим ? и кой е най-добър 840 про или 840 ево

Благодаря, !!!

А дали скоро ще го имате този модел ? защото ми трябва преди 20-ти този месец ???

Благодаря.!!

И аз много искам да си го взема от лаптоп.бг, но май ще поръчвам понеделник от другаде :/ Просто нямам възможност да чакам до края на месеца, защото скоро заминавам. Дано год_15 утре да ни отговори, че ще намерят 2 чисто нови бройки отнякъде.

Здравейте

Моделът наистина е много добър. Към края на месец се очаква доставка от ASUS, но не е определена точна дата. Във вторник, че проуча въпроса, дали не може да се изтеглят от някъде две бройки, но е малко вероятно да се намери нещо. За сега само с това мога да бъда полезен! Ако имате още въпроси, ще съм насреща. :)

Поздрави

Богдан

Теодоре ако намерериш рационално място от където да го поръчаме пиши на скайп :hrisko225 за да не нарушаваме правата. Аз лично мога да изчакам до 19 най-късно.

Здравейте и аз се интересувам от този модел и също ми трябва в най най-скоро време замивам на 18 за Германия ако се появи бройка пишете ми на mail : [email protected]

Поздрави Николай Атанасов !

Съжалявам, че ще Ви разочаровам, но изглежда доставките от ASUS ще закъснеят. ;/

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0