Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
Guest Gost

Мненичя по модела ASUS G750JX

11 мнения в тази тема

Здравейте, искам да попитан, дали някой има някакви наблюдения над новата серия ASUS G750.

Също така дали сте срещали някакви производствени дефекти.

Всяко мнение за модела ще е в полза на мен както и на другите заинтересувани.

Поздрави и Благодаря.

Здравей, и аз скоро ще взимам този модел. Навсякъде се рових да чета за възможни проблеми...но всичко изглежда изненадващо добре. Винаги е в топ 3 на класациите за тази година. Ще го взема без ССД и ще му купя Samsung 840 Pro версията...пък да видим що за животно е :D

И аз много искам да си го взема от лаптоп.бг, но май ще поръчвам понеделник от другаде :/ Просто нямам възможност да чакам до края на месеца, защото скоро заминавам. Дано год_15 утре да ни отговори, че ще намерят 2 чисто нови бройки отнякъде.

Здравейте

Моделът наистина е много добър. Към края на месец се очаква доставка от ASUS, но не е определена точна дата. Във вторник, че проуча въпроса, дали не може да се изтеглят от някъде две бройки, но е малко вероятно да се намери нещо. За сега само с това мога да бъда полезен! Ако имате още въпроси, ще съм насреща. :)

Поздрави

Богдан

Теодоре ако намерериш рационално място от където да го поръчаме пиши на скайп :hrisko225 за да не нарушаваме правата. Аз лично мога да изчакам до 19 най-късно.

Здравейте и аз се интересувам от този модел и също ми трябва в най най-скоро време замивам на 18 за Германия ако се появи бройка пишете ми на mail : [email protected]

Поздрави Николай Атанасов !

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0