Sign in to follow this  
Followers 0
moreole

Помощ с батерията!

2 posts in this topic

Здравейте,

Проблема ми е следният и ме измъчва вече цяла седмица. Много ще съм благодарен, ако някой ми помогне със съвет.

Лаптопа ми е Сони Вайо Е серия, чисто нов с инсталиран Уин 8 фабрично беше...След като преинсталирах Уин 7 64 битов, всичко си е на ред но.....батерията ми не я разпонава.

Излиза ми досадно съобщение: Моля преминете в хибернейт режим, извадете батерията и я сложете пак. Батерията е сложена неправилно или не съответства, бла бла...

Според вас от къде може да идва проблема?..софтуерен проблем, драйвери, от уиндоуса? Благодаря.

Здравейте ! Принципно Vaio е доста капризно нещо, що се отнася до операционна система различна от фабрично инсталираната. Прегледайте в портала на Сони за инструкции за вашия модел за даунгрейд към 7-ца и дали е официално поддържано (ако е необходимо питайте поддръжката - щом имате вайо имате легален продукт)... Второто нещо - за да работи правилно системата е необходимо да се инсталират всички драйвери и библиотеки за модела и то в точно определен ред. Ако не се предлагат за 7-ца трудно ще стане. Не казвате точния модел, така че не мога да кажа нищо конкретно.

Накрая ще добавя само това - колкото и да е критикуван Windows 8, няма нищо по-хубаво от оригиналния софтуер. В случая със Sony Vaio това важи 100%...

edit: в портала на Сони за моделите SVE има секция за Windows 7, така че нещата са възможни на теория, но пък за моделите с 8-ца изрично е упоменато че не е възможно връщане към по-стара версия... Регистрирайте продукта си, за да имате достъп !

http://www.sony.bg/support/bg/hub/NOTEBOOK#SVE

Edited by borud

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0