Sign in to follow this  
Followers 0
Sly

ThinkPad Edge E531

6 posts in this topic

Здравейте,
Купих си http://www.laptop.bg/laptops-lenovo-ThinkPad_Edge_E531-lenovo_thinkpad_edge_e531_N4I6WBM от вас, днес пристигна, изглежда стабилен и солиден на допир. Имам обаче 1 проблем: Знам, че попринцип лаптопите идват с батерия заредена на 40-50%, а той работи само няколко минути в БИОС и се изключи поради "критично ниска батерия" това значи ли, че батерията има проблем ? и другият ми въпрос е ако няма проблем с батерията ще и навредя ли ако докато се зарежда първият път инсталирам windows ?

Поздрави!

Здравей

Не винаги лаптопите идват с голям фабричен заряд, понякога дори без такъв. Няма да навреди на батерията да се зарежда, докато се инсталира Windows. Ако в рамките на 15 дни, не ти хареса лаптопа, ще може да ни го върнеш. През това време, ще може да му направиш всякакви тестове, за да си сигурен, че това е правилната машина. Само пази опаковката. :)

Поздрави

Богдан

1 person likes this

Нещо много ми станаха въпросите за няколко дни, но трябва да си взема и още няколко неща за лаптопа (мишка, охлаждаща подложка, рутер и чанта) до тук избрах мишката, подложката и чантата, но рутера ми е проблем понеже нямам познания в тази област. Този http://www.laptop.bg/routers-tp_link-tp_link-tplink_wireless_lite_n_router_atheros добър ли е ? Според www.speedtest.net имам download м/у 28 и 33 mbps, доколкото стигат скормните ми познания за рутери този би трябвало да е предостатъчен за тази скорост. Също така няма да откажа и други предложения до 40 лева.

Поздрави!

Edited by Sly

Аз съм с този от 2-3 месеца и съм доста доволен. :) Основната разлика е в гаранцията, другото е идентично. Инсталацията му е доста лесна. Става чрез програма качена на диск и спестява доста лутане из настройките на рутера.

1 person likes this

Този който ми предложи ще взема, само 6 лева отгоре, а цяла година повече гаранция. Благодаря отново за вниманието!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0