Sign in to follow this  
Followers 0
kardamski

Струва ли си да купувам ACER ASPIRE E1 531 за игри?

11 posts in this topic

imam nujda ot mneniq da si kupq li tozi laptop za6toto mnogo hora mi kazvat 4e e hubav za igri a drugi mi kazvat 4e nestava dori za ofis rabota i da mi obqsnite parametrite podhodq6tii li za GAMES kato Counter Strike FIFIA 1,2 13, Batllefight, Legue of Legends Minecraft i drugi igri bez da mi pregree laptopa ili da se otlepi VIDEO CARTATA molq namerih promociq ot 690 na 545 lv imam 11 dni za mneniq molq pobarzayte za da ne q isztarva nqmam problemi s OS-a za6tooto brat mi ima takav laptop i si instalira WINDOWS 7 Ulltimate i mu raboti perfektno no toy go polzva za Offce Work a ne za Games Poblikuvano na: 29.07.2013 Ostanali dni za pokupka: 10:36:59 Hours

Виж сега първо няма да е лошо да пишеш на кирилица. Така предимно аз не съм фен на Acer но това няма да повлияе на мнението ми. Първо с този бюджет няма как да си вземеш мощен лаптоп и няма как да очакваш много от него аз бих събрал малко повече пари и да си взема нещо по добро. Специално за този предполагам че ще загрява на игри (не съм сигурен само предполагам) също така и може би по натоварващи игри няма да ти тръгват или ще лагват много. От игрите които си написал CS, LoL и Minecraft ще тръгват, обаче по нови от FIFA 2009 и ти си написал "Batllefight" може би си имал предвит "battlefield " също може да лагва. Не забравяй че това е лаптоп за интернет и филми, и дори да ти тръгват игрите ако играеш редовно най вероятно лаптопа ще се скапе бързо. Кажи колко пари си нагласил и мога да ти препоръчам нещо, но ако са 600, 700 лв и искаш да играеш игри по добре си сглоби настолен компютър. (та то сносен телефон вече не можеш да си купиш с тези пари)

1 person likes this

Лаптоп, който да става и за игри, трябва да е с видеокарта, минимум от ранга на GT 640M. По-добре да се сглоби настолна машина, както спомена neno_kov. Купуваш една видеокарта за 200-250 лева и за останалите 300-400 лева набавяш дъно, процесор, RAM, захгранване, харддиск и кутия, и си готов.

За тези игри и 635 нее зле най евтиния лаптоп на който да можеш да играеш някакви игри може би е този http://laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_G580-lenovo_ideapad_g580_59366695 то и той не най най удачното решение.

1 person likes this

GT 635М (a.k.a GT 555M) поостаря вече. Става за игри като LoL, Minecraft и Fifa 13, но Battlefield 3, ще я поозори. А и при наличието на 28 нанометрови чипове, не смятам, че си заслужава инвестицията във видеокарти с 40 нанометрова архитектура. :)

Ами аз разполагам с 590 лева, повече не мога да събера, защото съм на море.

П.П.

Моля, пиши на кирилица! :)

Поздрави

god_15

Човека си знае неговото :acute:

Ами виж за 590 въобще несе замисляй за лаптоп ами си зглабяй нещо настолно просто за тези пари можеш да си земеш лаптоп за интернет и филми нищо повече или вземай настолен или събери още пари.
Поздрави

Battlefield 3 въобще няма да тръгне на лаптоп за 500 лева. ;-)

Изглежда си му доста навит, ако е така го вземай, но имай предвид, че освен ЦС-а и Фифа-та друго едва ли изобщо ще тръгне. Другия вариант е да изчакаш докато събереш повече пари.
За 600 лева можеш да сглобиш приличен настолен компютър, ако не ти трябва мобилност това ще е по-удачният вариант. И все пак ти си решаваш, но лаптоп за 500-600 лева не може да подкара игри от ранга на Battlefield 3 в никакъв случай. Това е просто една промоция, ще има още много, моят съвет е да почакаш докато събереш повече пари.

Ако търсиш втора ръка , нещо изпитано http://forum.laptop.bg/index.php?showtopic=45813. Предполагам и Battlefield 3 ще върви , като гледам изискванията.

Crysis 1-2 , warhead вървят без проблем на медиум графични настройки. Има и HDMI , през него на HDTV се играе идеално + гейм пад.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0