Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
qqmmaaiill

Какво Ви е мнението за тези двата потребителя: IBM Lenovo и izhelev

12 мнения в тази тема

Какво Ви е мнението за тези двата потребителя?Имам добри впечатления по коментари,но не знам дали това е така наистина.Надежни ли са за търговия,качествени ли са им стоките или да не се занимавам с тях?

С IBM Lenovo съм работил и мнението ми е,че това е много коректен и точен потребител.Препоръчвам.

Мисля, че в хардуер.бг също се подвизава с добра репутация. За lenovo-то става дума.

От Дидо (IBM_Lenovo) бях купил един лаптоп, който реших да върна в последствие , но поради причини независещи от него (лично моя причина) ... нямах никакъв проблем със връщането на лаптопа , дори без да рекламирам за каквото и да било... Това според мен е симптом за коректност!

Аз не помня вече колко неща съм си купил от IBM-Lenovо . Винаги изключително коректен.

IBM_Lenovo може би е най-надеждният и разбран човек от когото съм пазарувал за последните години.

izhelev е много коректен вчера пазарувах от него, стоката беше опакована грижливо и отговаряше на описаното.

Хайде щом искате коментар и за "izhelev" ( Иван Желев ) да дам и аз ......... :cheers: !!!

Познавам потребителя много отдавна от http://photo-forum.net/ ,имал съм взаимоотношения с него и отговорно заявявам ,че е изключително коректен потребител и там и тук ...... и навсякъде !

А с "IBM_Lenovo" мисля да се запозная наживо ако ме командироват скоро към неговият край .... уважаван от мене член на сайта :clap:

Имам няколко покупки IBM Lenvo и всичко е ОК,кумуникативен,усложлив ,безпроблемни сделки цена - качество перфектно препоръчвам на 100%.