Sign in to follow this  
Followers 0
Sly

Още въпроси за E531

8 posts in this topic

Здравейте,

Имам още 3 въпроса за http://www.laptop.bg/laptops-lenovo-ThinkPad_Edge_E531-lenovo_thinkpad_edge_e531_N4I6WBM

1. Клавиатурата надписана ли е на български език ?
2. Интересува ме марката на хард диска също.
3. Намерих същия лаптоп на друго място на по-ниска цена (няма да давам линк за да не правя реклама, конфигурацията е същата.) та въпроса ми е дали и възможно да свалите цената ако ви пратя линк, понеже искам да го купя от вас. Чуствайте се свободни да не отговаряте на този въпрос и се извинявам ако е против политиката ви.

Поздрави!

Edited by Sly

Здравейте

1. Да кирилизирана е.

2. В момента не мога да проверя, но утре ще Ви информирам.

3. Може да постнете линка. Утре ще попитам колегите дали трябва да се коригира цената.

Поздрави

Богдан

В случая, цената е намалена до такава с почти нулева печалба от страна на нашите конкуренти. Ние се водим по цените на вносителя и както може да видите, дори в официалния магазин на Lenovo цената е същата. Това е често използван трик от по-новите фирми за привличане на клиенти и ние трудно може да се борим с такъв тип конкуренция. В случая можем да Ви предложим, да го вземете и след като го използвате 1-2 седмици да напишете ревю с отзиви, спазващо нашите критерии. Веднага щом бъде одобрено ревюто от нас, Вие ще получите 5% от стойността на лаптопа си обратно в аксесоари по ваш избор или може да ги запазите като отстъпка за бъдеща покупка. Утре най-късно по-това време сигурно ще имам информация за диска.

Поздрави

Богдан

Благодаря за изчерпателният отговор, останах с наистина добро впечатление от laptop.bg , затова ще взема лаптопа от вас, а и предложението за ревюто е добро.

Имам един бърз въпрос относно купуването на лизинг - Искам да взема лаптопа на изплащане чрез UniCredit с около 1/3 от цената като първоначална вноска, та въпросът ми е кога трябва да бъде внесена тази първоначална вноска ?

Първоначалната вноска може да се даде кеш на куриера, когато бъде доставен или по банков път, но тогава ще се изчака превода, преди да се прати лаптопа.

Току що проверих. Модела на харддиска е wd10jpvt-08a1yt2.

Благодаря отново за бързите и точни отговори.

Поздрави!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0