Kadrokosa

StandBY Режим

5 posts in this topic

Здравейте!Имам лаптоп HP pavilion g6 1206 su :thumbsup: .Преди време постоянно го изключвах вечер и когато не работя с него....Но от скоро започнах да не го изключвам ами го оставам просто да спи(standby) :sleeping: .Приятели ми казват че няма проблем вместо да го изключвам само да го затварям....но реших и да ви попитам и аз :) Благодаря предварително! :rolleyes:

Здравей

Аз моя съм го настроил, при затваряне на капака да не прави нищо и така го оставям цяла вечер да сийдва. Само го настройвам да е на power saver и да не шумят много вентилаторите. Също ще трябва да махнеш настройките за самоизключване на лаптопа, при неактивност от 2-3 часа.

Иначе лаптопа стандартно трябва да е настроен, при затваряне на капака да влиза в sleep. Това можеш да провериш в Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\System Settings.

Да при затваряне заспива но проблем ли е да не го изключвам от старт менюто....а само да го затварям да спи ?

Не е проблем, но не е хубаво да се разнася докато спи, защото харддиска продължава да работи.

Зависи обаче какъв ти е Windows-а и как го ползваш. Няма да е лошо да му правиш по един рестарт от време на време.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...