Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Georgy

HP PROBOOK 4540S B6N37EA - Проблем :(

5 posts in this topic

Здравейте на всички в форума.

Имам проблем с включването на моя лаптоп и се чудя дали някой от вас се е сблъсквал със същия проблем и може да помогне. Проблема е следния : когато включа лаптопа ( той е нов между другото и е с Линукс ) започва да зарежда нали появяват се букви и знаци до долу на екрана където в предпоследния ред пише - rebootException: error consoles at Alt-F3/F4 и най-отдолу '' reboots in 120 сек. и се рестартира и пак същото ..Някой знае ли какво трябва да направя ?

Конзолата на Линукса прави грешка вероятно,не разбирам много отлинукс,но един преинстал би ти дало разрешение напроблема

Тя системата си го казва сама-инстал на ново или реперче на настоящото дистро.Много любопитно-пердашиш на Линукс?

Е, то SUSE-то не е лошо дистро (доколкото съм ги вижда, всички тия модели са с него).

Така си е,не съм казал че е лошо,още повече че новите машини,които идват,при старт си тръгват направо в графичен режим със инсталирани драйвери за цялата железария в кутията,идват ми клиенти и ми казват"...абе сложили са ми някакъв измислен Win,нищо не ми тръгва на него..." :) Стана ми странно,че продължава да върти машината с него...нещо рядко срещано,поне според мен.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0