Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Georgi Angelov

Пукнат дисплей на Dell Inspirion 15R

4 posts in this topic

Здравейте! Купих си лаптопа преди около 2 месеца и преди 1 седмица от най-малкото взе, че ми се пукна дисплея на лаптопа. Сега нищо не се вижда и е разтечен. Лаптопа е още в гаранция и ако може някой да ме посъветва и да каже какво да направя. Гаранцията важи ли за такива повреди или ще трябва да дават пари при всички положения?

http://www.laptop.bg/laptops-dell-Inspiron_5521-dell_inspiron_5521_DI5521BGG9i533176G15LS2NBD Ето това е лаптопа за повече информация да имате. Благодаря предварително!

120 човека са видели темата, няма ли кой да предложи нещо?

Здравейте

Трябва да се занесе на сервиз, но не знам как ще докажете, че дисплея се е пукнал сам. (ако наистина се е пукнал сам) Във всеки случай е трябвало веднага да го занесете на сервиз, а не да чакате една седмица и след това да пуснете тема във форума и да чакате още време, за да Ви се напише очевидното. Ако се докаже, че лаптопа е дефектирал, то разноските по ремонта се поемат от сервиза, ако се окаже, че е по ваша вина повредата, то Вие ще трябва да поемете разноските по ремонта.

Поздрави

Богдан

Здравейте

Трябва да се занесе на сервиз, но не знам как ще докажете, че дисплея се е пукнал сам. (ако наистина се е пукнал сам) Във всеки случай е трябвало веднага да го занесете на сервиз, а не да чакате една седмица и след това да пуснете тема във форума и да чакате още време, за да Ви се напише очевидното. Ако се докаже, че лаптопа е дефектирал, то разноските по ремонта се поемат от сервиза, ако се окаже, че е по ваша вина повредата, то Вие ще трябва да поемете разноските по ремонта.

Поздрави

Богдан

Ами той се пукна докато бях в чужбина, а пък там нямах възможност да го занеса на сервиз, но разбрах иначе каква е ситуацията. Благодаря!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0