Sign in to follow this  
Followers 0
mustaghata

Откраднат лаптоп HP 550

2 posts in this topic

Здравейте.

Съжалявам ,че се регистрирах във форума по неприятен повод, но всеки със зора си.

Откраднаха ми лаптопа в сряда срещу четвъртък /29 срещу 30 май/ от офиса в София, жк Младост бл 1б.,може би между 2 и 5 сутринта.Един от колегите е спял в сервизното помещение и СОТа не е бил включен/това че не сме активирали поне вратата,е наш минус, но нали знаете като се обърне колата............/...дори са тършували на 1 метър от него.

Полицията направиха протокол и всичко останало,но аз се опитвам и сам да си помогна.Междувременно не е взета никаква стока,а само пари на колегата,телефона му и личните документи и лаптопа.

Модела е HP-H550 UT 5670 , сериен номер по фактура CNU911596V , продуктов код NA951EA, по пълно описание:

H550UT5670W5X25CIBNNN20Fa .

Всеки от Вас разбира че като стойност този модел не е нищо особено, но в него имах фирмена и лична информация-семейни снимки ит.н. Както и да е .

Ако изобщо има някаква информация или съвет,пишете или в краен случай ми позвънете - 089 8413030 Красимир.

Не искам да обидя никого ,но ще споделя нещо странно - в деня на кражбата/казвам деня защотото тя явно е станала рано сутринта/ в продавалник се появи обява за продажба на същия модел със приложена снимка от интернет. Лицето от обявата се беше регистрирало около час и половина преди да я пусне.

На следващата сутрин позвъних на въпросния телефон , но беше изключен и обявата след около 2 часа изчезна.

Съмнява ме такъв модел да се продаде в продавалника едва ли не за една нощ и то на обявената цена.

А може и да е съвпадение ???

Прилагам и въпросната обява !

6192702Q.jpg

Желая Ви добри продажби и успешен форум!

ПС: Искам да благодаря на администратора за светкавичната реакция и перфектното отношение по повод регистрирането ми .

Ако лаптопа е на оферта повярвай продава се за минути ;)