Sign in to follow this  
Followers 0
ivanvazov

проблеми с лаптоп HP Probook 4515

13 posts in this topic

Здравейте! Имам следния проблем с моя лаптоп - по време на нормална работа с него, изведнъж се изключи и не иска да се включи вече около 15 минути. Лампичката която свети, когато е включен към тока сега мига и не знам какво да направя. Моля помогнете ми! Благодаря предварително!

Ами...предполагам изгорял хардуер. Как така не иска да се включи? Лампичката все ли мига или само при опит за включване?

Емиииии лампичката мига постоянно, докато кабела е включен без значение, дали се опитвам да го пусна или не. А като дръпна захранващия кабел, лампата угасва и пак не иска да се включи.

Ми не се сещам за някакъв начин. Може да пробвате като премахнете батерията.

И все още не разбрах - след като се опитвате да включите лаптопа, има ли някаква реакция?

няма резултат от опитите за включване, пробвах да сложа и да махна батерията, провах да го включа без батерия, само на кабел. Нищо не се получава!

Edited by ivanvazov

Проблема да не идва от самото зарядно защото мойто в момента кабела ми не е много добре и на моменти като се размести започва да мига лампичката и лаптопа не зарежда батерията но отчита че има включено зарядно.

Здравейте, аз съм човека с изгорелия лаптоп, темата я пусна един приятел :) Оказа се изгоряло дъно, от сервиза ми казаха. За нещастие разбрах, че точно тия модели давали дефекти след като си го бях купил вече -.- Мерси за отговорите все пак :)

Ма*ка му .. имам probook 4510 :o

Няма, споко :) И аз имам лаптопа от около 4 месеца. :)

Някой има ли представа колко струва 1 дъно, че м******та им на НР и скапаната фирма, и моето дъно сдаде багажа. Като не могат да правят лаптопи да си правят принтерите.

Имам дъно за ProBook 4515

Цените са от 230 до 270 лева в зависимост от модела на дъното

Имам дъно за ProBook 4515

Цените са от 230 до 270 лева в зависимост от модела на дъното

Извинявай колега, моя го оправиха,(без да се купува нов) но сайта от подписа ти веднага отиде във фаворитите. Като си помисля че ми предлагаха ново за 390 лв, мале, мале.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0