Sign in to follow this  
Followers 0
wahs

Нефункциониращо копче (browser) след инсталация на драйвер - HP 4540s

6 posts in this topic

Здравейте, копчето ми за отваряне на браузър (което се намира до това за Wireless) не работи след като си инсталирах драйверите от сайта за точния модел на лаптопа (HP 4540s).

Иначе без драйверите не ми заботят копчетата Fn + [F1-F12], а пък копчето за браузъра работи.

Благодарен съм, ако някой предложи начин за решаване на проблема.

Поздрави!

Разгледай в BIOS какви опции има.

Търсих настройка за това копче, но не намерих, направих му Default стойности но пак не работи.

Искам да попитам и друго относно видеокартата, моят модел се води с видеокарта AMD Radeon HD 7650M. Защо в System Information ми пише, че имам и Inter HD Graphics 4000 (имам и вградена), защото като си изтеглих драйвер за CPU ми инсталира и драйвер за тази Intel-ска видео-карта и отделно после си инсталирах за Radeona (т.е. имам две видеокарти и два видеодрайвера). Надявам се, че няма накъде грешка, моля споделете.

2013_05_23_140233.png

Няма грешка, процесора има вграден графичен контролер. Относно бутона, вижте дали HP не са предоставили някаква програма за контрол на допълнителните функшън бутони. Или разгледайте обстойно драйвера, който сте сложил.

Няколко пъти прегледах програмите и драйверите, който HP предоставят за модела ми, има драйвер за бутона за Wireless, но не и за този за браузъра. Другото се води драйвер Hotkeys (проблемния, за който говоря) и явно няма приложение (графичен интерфейс) за контролиране на бутоните.

Не се учудвам, че не са предотставили подходящите драйвъри. За моя лаптоп нямаше работещ драйвър за безжичната карта, имаше предотставен драйвър в сайта на HP, но не ставаше. Смених два уиндолса и на двата не става, след това му върнах заводските настройки, чрез hp recovery, записах си драйвърите на флаш памет и вече нямам проблеми след преинсталация. Успех! :gamer:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0