Sign in to follow this  
Followers 0
AtanasTashev

ИЗМАМНИЦИ !

3 posts in this topic

Колеги измамниците злоупотребяват с нашето доверие !

Когато изпращате пратка с опция тестов период и many back задължително записвайте серийните номера на компонентите защото "шмекерите " казват че имало разлика макар и малка и ще връщат пратката но всъщност връщат изгорелия компонент мислейки си че компонента ще им излезне БЕЗПлАТЕН !

И аз си мисля,че трябва да се маркират компонентите,или както пише колегата да се записват серийните номера!

Много шмекер,много нещо-понятията морал и честност вече са архаизъм!

Е, това отдавна се знае. Хубаво е, че някой го е написал. С право, стоката трябва да се маркира. Аз почти винаги (при съмнение), слагам лепенка и печат в съчетание с елемента и снимка преди изпращането, за да няма такива шмекерии. Относно серийните номера, повечето знаем, как с леко нагряване при някои елементи, лепенката пада и можеш да си поставиш, където си искаш. И мен ми се е случвало да опитат. Въпросът със спестяването на информация за клиента обаче си остава за много продавачи. Но това е друга тема... Не е лошо, да се помисли върху видна, статус-рейтинг система, за коректни и некоректни потребители и търговци, примерно под аватара или на друго място.

post-14202-0-35017900-1373820097_thumb.jpost-14202-0-75526700-1373820104_thumb.jpost-14202-0-94038600-1373820112_thumb.j

Edited by nnext1