Sign in to follow this  
Followers 0
kaloqn961

acer travelmate 5742g проблем

5 posts in this topic

Здравейте всички. Имам следния проблем с лаптопа и ще се радвам ако някой се отзове. Онзи ден работех на лаптопа и всичко беше ок. Изключих го и излязох. Прибирам се пускам го и зарежда само до логото на acer и след това рестарт след рестарт без край докато не задържа копчето продължително и не се угаси. Пробвах с преинсталация но въобще не стига до там. Той просто си работи 5-6 секунди и след това рестарт. С windows 7 ultimate съм. Другото което забелязах е че лаптопа загрява. Преди не беше така. Чистих го с компресор но пак си загрява.Не знам на какво се дължи. Благодаря предварително.

Да, най често проблема се дължи на прегряване на някой компонент или цпу.

Чистейки го с компресора, как се справихте със сглобяването?

после, възможно ли е да сте пропуснали нещо, или не включено охлаждане ?

При всички случай най добре е да го види специалист

От сервиза ми казаха че харда е заминал и ми искат 160 лева за нов 500 гб. Казаха че могат и да поправят този за 50-60 но не гарантирали нищо за напред. Какво мислите вие кое е по-добре? Има ли смисъл да се ремонтира и ще издържи ли?

ако са прави с бутващ диск без хардиск в лаптопа би трябвало да зареди без да се рестартира.

Малко не ми се връзва с хардиск тази повреда която описа но...не е невъзможно, от друга страна ако окъсява не познавам в софия човек дето да ти го направи за 50лв ...

ремонт няма, има закрепяне ама ако ти е тръгнал няма оправия, и при всички случай точно като ти

трябва ще те подведе.

малко скъпо ти взимат ако искат отделно пари за труд

виж за тези пари какво има тук http://www.laptop.bg/hard_drives-toshiba-MKxx59GSM-toshiba_mkxx59gsm_1tb_5400rpm

http://www.laptop.bg/hard_drives-toshiba-MKxx59GSM-toshiba_mkxx59gsm_1tb_5400rpm

Не забравяй да си вземеш и стария диск, това е гаранция че не са те пуснали да се пързаляш на пързалката но без кънки

Имах абсолютно същия проблем при форматиране на целия хард диск и инсталация на уйндоус всичко се оправи. Така и не установих къде е проблема просто го включих една сутринта и той се рестартираше в продължение на 5-6 часа докато го спрях.Слагай диска с win-a, F12, boot dvd и ти си човека изобщо не вярвай на тея от сервиза искат да ти вземат пари.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0