Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
aisikterix

pavilion g6 2301su

10 мнения в тази тема

Здраейте колеги,купих си лаптоп -горепосочение модел но иам проблеми с инсталацията на драйвера на WI-FI адаптора.Операционната сисема е windows 7 64 bit.На официалния сайт има драйвери само за 8ца обаче.Сложих другите драйвери изтеглени от тук от там по хардуерна индетификация но за безжичния адаптор няма и няма.Толкова ядове съм нямал с инсталация на драйвер.Ако някой може да помогне със съвет или друго ше съм му благодарен.Слагах какви ли не но не става

И с driver genius съм пробвал не става.Не става и с драйверите от сайта.нещо или пропускам или почвам да си мисля че е скапана WI FI картата

Не .не е просто сложих 32 битовата врсия и си дойде всичко на место.Явно под 64 битова система на windodws 7 не иска да работи.Друго обяснения не намерих.Пробвах с какви ли не драйвери изтеглени от къде ли н но не стана. Сега всичко си работи перфектно даже и драйвера за USB3.Благодаря все пак на отзовалите се колеги.

Колега,aisikterix,би ли споделил по-подробно как се оправи с драйверите,защото и аз имам същия лаптоп и съответно същия проблем.Благодаря.

Колеги, вчера закупих въпросния лаптоп и имам същите проблеми... Успях да намеря само подходящ Wi-Fi и Audio Driver... С Windows 7 32bit съм... Нищо не мога да открия... Нито Video, нито нищо... Помощ...

От днес съм със същия гад. Машинката е прилична за цената си, но е ужас с драйверите - да. Аз успях да се сравя с някой от драйвърите за 8-ца. Пробвайте от сайта на НР - работи ми BT, Wi-Fi, звук и бриджовете... имам проблеми с LAN, VGA о USB Controller...

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0