Sign in to follow this  
Followers 0
velizar777

Проблем с връщането на фабричните настройки......

20 posts in this topic

Здравейте! Скоро си купих pavilion dv6-6c50ss от Испания. Проблемът ми е, че след разделянето на хард диска, немога да стартирам HP recovery, чрез бутон f11 при стартиране на лаптопа. Дори и при зареден уиндолс ми е неактивен бутона за връщане на заводските настройки. Имали някой представа как се оправя този проблем? Не съм трил нищо от дяла recorery, просто разделих диск ' C' с вградената за разделяне програма. Благодаря ви предварително!! :thumbsup:

Като си го разделял, най-вероятно си го форматирал и дяла с рековърито се е затрил.

Като си го разделял, най-вероятно си го форматирал и дяла с рековърито се е затрил.

Не съм форматирал нищо, просто разделих диск "C". Дялът с рековъри е непокътнат. Може би проблемът е в това, че съм променил размера на диск " C". Но си нямам и на идея как да го оправя. <_<

Не е затрил рековърито,ами е омазал връзките между партишаните,когато е цепнал системния,няма връзка с размера на системния диск.И сега боот-менаджера не може да намери рековърито.Няма оправяне това,единстеният шанс е да форматираш С:/но без скрития рековъри дял/ и да опиташ да възстановиш от него,50% за успех,според мен.Имаш ли функционален клавиш за рековъри като на леново?Ако да,ще стане по-лесно,самият биос си търси рековърито.И за друг път,да знаеш,тази операция се извършва със 100% успех със помоща на хиренс/акронис диск манаджер,програмата запазва всички линкове на партишаните,ако искаш,можеш да го нацепиш на 10 парчета,в графична среда всичко си бачи на 100%.

Събрах дяловете, който бях разделил в едно, но пак не стана. И реших да не си блъскам главата, а да го върна да го поправят, защото гаранцията покрива това. В момена е на ремонт. Благодаря ви за отговорите!!! :clap::gamer:

Да намериш някой да оправи бакийте след теб винаги е най доброто решение :)

Използва се усилено при работодателите в частния сектор

ei zgravei te i as nemoga dasi vastanovq zavotckite nastroiki,,,,ispisvami na programata recovery che dqlat za vastanovqvane e otstranen,,kak dago opravq,,ispolzvam compaq presario cq58,windows 7

За кирилица чувал ли си?

Не че нещо,но да не е отпаднало напоследък правилото за писане на БЪЛГАРСКИАко не е отпаднало,моля админите да вземат мерки за това!

Взел съм мерки, но продължава да поства едно и също съобщение, наместо да си го напише както трябва. Относно правилата, написани са такива, само за раздел Борса. За останалия форум важи самоконтрола. А ако някой не се съобразява с останалите потребители и общоприетите норми, то той ще бъде наказан. :)

здравеите,можители да ми помогните; исползвам компая пресарио,немога даси вастановя фабричните настроикй,имам рековеру мениджър и ми исписва че дялат за вастановяване на системата е остранен

Каква е операционната система? И какво точно искате да направите? Да си върнете операционната система до "фабрични настройки" или да я върнете в по-ранен стадий, когато е работила коректно, чрез backup файл?

ми Да си върнa операционната система до фабрични настройки така както сам го купил,операционната ми система е уиндолс 7, 64 битов

Пробвахте ли Control Panel\All Control Panel Items\Recovery\Advanced Recovery Methods ?

ми ас нямам такива програми,имам само еичипи рековеру мениджър

и това пробвах нестава,даже неми дава да си архивирм на диск фаиловете

,само мисе рестартирва уиндолса и нищо друго

здравейте,когато си закупих лаптопа диск д беше в гига байтове, а сега ми показва 198 мегабайта свободни,и мисе появи още един диск G от 3 мегабайта,един познат ми каза че самси истаркал делът за вастановяване,някои знаели как дасиго върна

здравеите вастанових си диска д но пак неми дава

Да си върнa операционната система до фабрични настройки така както сам го купил,операционната ми система е уиндолс 7, 64 битов,,само мисе рестартирва уиндолса и нищо друго

Доста време се лутам из форуми и статий, но не открих разрешение на този проблем. На много места хората пишат, че единствения начин да оправиш нещата е, като си поръчаш recovery дискове от HP. В случая моят е в гаранция и им го връчих. Ако някой по-компетентен има разрешение на проблема нека сподели, ще бъдем благодарни. :thumbsup:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0