osi19

Видео карта на Toshiba Satellite A300

5 posts in this topic

Добър ден, имам въпрос относно Toshiba satellite A300. Преди малко мисля, че ми се развали видео картата Ati Raedon hd series, но може и да греша. Екрана на лаптопа ми от половината нагоре е нормално, а долната половина ми показва размазано. Още в BOIS'а даже имам тоя проблем, преди да ми се заради виндовса.

Та въпроса ми е, може ли да ми се смени видео картата и горе долу на какви цени вървят.

Edit: Сега намерих друга тема и видях, че може и да е от матрицата. На какви цени вървят матриците?

Edited by osi19

60-100 лева със смяната.

А може и лентовият кабел да е прецакан, така че, най-добре го дай някъде за диагностика, сам трудно ще установиш проблема, ако нямаш части. Ако стигнеш до купуване(поръчване) на видеокарта, имай предвид, че за Тошиба А300 има различни, които са несъвместими по слот.

Здравейте, от вчера имам същият проблем със същия компютър. Итересно ми е в кое точно е бил проблема. При мен се появи преди месец, но след като стоя няколко часа изключен се оптави. От вчера сутринта се появи пак, но този път не се оправя.

Мога да си сменя всичко сам, но ще трябва да си ги купя. Та идеята ми е да недавам излишни пари за проба-грешка.

Благодаря!

Не може проблема да е във видео картата понеже няма как да се разделят горната от долната половина на екрана пробвайте го на външен монитор много е вероятно да е матрица

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...