Архивирана

Тази тема е архивирана и не може да се поства в нея.

ivanov24

Dell Latitude e6520 i5-2520M 2.5GHz

3 мнения в тази тема

Продавам нов Dell Latitude e6520 i5-2520M 2.5GHz с вградена 2.0 камера закупен от САЩ. с чисто нова оригинална чанта на Dell.

Лаптопа се намира още в САЩ и ще бъде в България в средата на Юни, когато се прибирам. Купих го преди около месец, тъй като работата ми го изискваше, но преди да пристигне (поръчах го от сайта на Dell) от фирмата ни дадоха служебни. Така че този на практика си стои в чантата в гардероба.

Ако някой прояви интерес към него ще го донеса в България, но не планувам да го нося ако нямам купувач, тъй като ще съм за кратко там.

Лаптопа е пускан само през един уикенд за около 4-5 часа, за разговор с България със Скайп и да го тествам дали работи нормално. Останах впечатлен колко тихо работи. Не се чува нито хард диска нито вентилатора.

По- долу са по-важните характеристики.

В България не планувам да го изпращам с куриер. Може да го вземете от София, Стара Загора или Варна, както и по пътя между тези градове. Това ще го уточним допълнително.

Цената е 1000 лв. без коментар. В САЩ платих $940, ако това Ви интересува.

Връзка с мен чрез съобщение в този форум, но телефон няма да посочвам поради часовата разлика. При проявен интерес ще напиша телефон на ЛС и с уговорка ще чуем със Вайбър, Скайп, Гугъл Хенгаут и т.н.

Ако Ви интересува нещо допълнително пишете. Моля да ме извините за липсата на снимка но получавам това съобщение когато се опитам да кача снимка: Error The server returned an error during upload. Изпратете имейл на ЛС, където мога да ви изпратя снимките.

Operating System
Windows 7 Professional 64-Bit
CPU Type
Intel Core i5-2520M 2.5GHz
Screen
15.6" Full HD anti-glare with 2.0 Webcam
Memory Size
4GB DDR3
Hard Disk
320GB
Optical Drive
DVD±R/RW
Bluetooth
Yes
Video Port
1 x VGA
HDMI
1 x HDMI
Other port
eSATA/USB Combo
AC Adapter
65-watt AC adapter
Battery
6-cell lithium ion

1 person likes this

Лаптопа вече не се продава!

Вместо това продавам HP EliteBook 8570p Intel Core i7-3520M 2.90GHz/3.60GHz, също чисто ново.

Подробности може да намерите на линка на обявата по-долу.

http://forum.laptop.bg/index.php?showtopic=44033