Sign in to follow this  
Followers 0
venkyyy46@abv.bg

Откраднат Acer Aspire 5740-5780

5 posts in this topic

Здравейте, нов съм във форума пиша ви специялно заради това, че снощи разбиха личния ми автомобил и ми откраднаха лап топа.. лап топа е Acer Aspire 5740-5780, тъмно син. Става на въпрос за Варна.. много моля за помощ :( Ако някой човек чуе нещо телефона ми е 0883 47 78 63 и 0877 91 90 40.

Пич дай подробности - час, кола, район, точен модел на лаптопа, какво друго липсва.

По скоро информирай МВР и обиколи заложните къщи.

Пусни мак адреса на големите Интернет доставчици там

МВР :search: Преди доста време ми бяха откраднали телефон /нов/ и тъй като беше 2ри откраднат в рамките на седмица бях афектиран и отидох в 2 РПУ Варна. Там на втория етаж един следовател с физиономия на тракторист, мазно лице и кафеви от цигари пръстенца едва не ме изкара мен виновен, че съм се опитвал да приложа някаква схема /така и не разбрах каква/ въпреки напъните ми за логика. Напсувах го и си заминах. Булгаристан! Та по-добре хвърляй едно око на заложните къщи и най-вече обявите в нета и позвънете. Също не е лоша идеята за мак адреса. Успех!

Съжелявам за отнетата машина на човека,ама с този мак кво сте се хванали,не знам?venkYYY,не искам да те отчайвам,но мак адрес се сменя за 2 мин.Новите версии на клон-програмата реже дори адресите на смарт апарати под андроид/изпробвано-от 2/2/